Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek pokolra juthatok...

Szerintetek pokolra juthatok ha hívőként, keresztényként nézek family guy-t? Azon nevetek, amikor elmondom a haveromnak a jelenetet, (amúgy ismeri) Krisztus teste, Krisztus s***ge... Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 22:40
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ki írta, hogy a bibliára vagyok kíváncsi?! Egy szóval sem írtam.
2020. máj. 28. 08:48
 12/19 anonim ***** válasza:
64%

9-es: felfogom, hogy az értelmi szinteden nem tudod értelmezni a Bibliában írtakat, ezért hülyeségnek gondolod.

Valószínű azért maradt fenn 2000 évig, mert akkora hülyeség van benne, mi?

Annyira korlátoltak az emberek.

Ne fáradj válasszal, mert úgy sem értelmezed, amit leírtam, csak mocskolódsz össze-vissza.

Bár úgy is válaszolsz, hiszen a pici egód nem engedi, hogy sérüljön a büszkeség. 😂

2020. máj. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem érdekel. Ment a dislike. És én mégegyszer leírom. Nem említettem a bibliát, akkor minek írtátok?!
2020. máj. 28. 08:52
 14/19 anonim ***** válasza:
62%
Azt mondtad keresztény vagy, nem?
2020. máj. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
14: Annyira keresztény, mint a KDNP 😂
2020. máj. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát igen, az lejött. :D
2020. máj. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező,

A kérdésedben ezt írod: "ha hívőként, keresztényként", majd a kommentedre adott válaszodban azt írod: "Kösz, de nem hiszek a bibliának mert ez egy Harry Potter mese". Ez ellentmondás. A kereszténység az Ószövetségen, valamint Keresztelő Jánosnak, Jézus Krisztusnak és első követőiknek az Újszövetségben leírt életén és tanításaikon alapul. [link]

Jó lenne eldöntened, hogy akkor mi is vagy, mert annak megfelelően tudunk választ adni a kérdésedre. Mindenesetre ebben az esetben is tartom, amit írtam, hogy szent dolgokkal nem helyes profán módon bánni. Ezt nem mint hívő kereszténynek, hanem mint embernek írom.


Üdv. Péter

2020. máj. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha nevetsz, hogy lehetnél pokolban? Nem értem.

Vagy te azt hiszed a pokol egy hely??

2020. máj. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Az egy állapot.
2020. máj. 28. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!