Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek mit érezhet az az...

Szerintetek mit érezhet az az ember aki öngyilkos lett a koronavírus felhajtás miatt?

Figyelt kérdés

2020. máj. 30. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Müller Ceca stand-up comedyjei során én is eljátszottam a gondolattal párszor.
2020. máj. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet tudni. Aki képes arra, hogy a saját életét elvegye, annak olyan dolgok járnak a fejében, amiket nem lehet ilyen egyszerűen megfejteni. A szenvedés és az elmének betegsége (direkt írtam így és nem elmebetegségnek, mert itt nem szó szerinti betegségre gondolok, hanem inkább a hétköznapi gondolkodás elvesztésére) annyira összekeveredik, hogy ott már nem lehet megmondani mit érez, mintha egy színvaknak magyaráznád el mi az a piros. Azért nem olyan, mintha egy teljesen vaknak próbálnád elmagyarázni, de attól még soha nem fogja megérteni mi az, úgy mint mi se, hogy mit érezhet egy öngyilkos.
2020. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Aki öngyilkos lett, az már nem érezhet.

Hogy mit érezhetETT? Nyilván valami nagy fokú bizonytalanságot, labilitást, rettegést a betegséggel szemben.

2020. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek miért lettek öngyilkosok a koronavírus felhajtás miatt? Én nem félek és nincs is a fejemben hogy az legyek.
2020. máj. 30. 13:48
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Egyáltalán tudsz olyant, aki megtette, kérdező? Mert én nem!
2020. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudok :P

Írják a cikkek.

2020. máj. 30. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!