Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Jó emberek a mennybe jutna...

A Jó emberek a mennybe jutna a rossz emberek pedig a pokolba de a pokol az a föld tehát itt maradnak a földön?

Figyelt kérdés
A rossz emberek itt maradnak a pokolban a Sátán birodalmában földön szellemként a jó emberek pedig felmennek a mennybe?

2020. jún. 11. 19:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Én már beszélgetem Sátánnal az álmomban egy két és fél méteres Szarvasemberként jelent meg fekete szarvakkal amiknek a végük piros volt ,és azt mondta hogy tagadjam meg Istent Máriát és Jézust gyalázam meg őket cserébe gazdagságot és boldogságot ad nekem de ahhoz életem végéig szolgálnom kell Őt és Gonosznak kell lennem ,minden keresztény embert meg kell tagadnom még a családtagjaimat is ,erre felébredtem.


Az érdekes az volt hogy nem féltem tőle mert nem akart bántani olyan volt mintha a barátom lett volna Sátán.

2020. jún. 11. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!