Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A mai vilagban, kisvarosban,...

A mai vilagban, kisvarosban, maradnal egy olyan munkahelyen, ahol viszonylag jo a fizetes, de lelkileg, fizikailag is megterhelo, es csupa no kozt rossz a kollektiva?

Figyelt kérdés

En 21 evet lehuztam itt,mar nem vagyok fiatal,49 eves,ez a 2. munkahelyem.Ami mellette szol,helyben van,biciklivelbiciklivel 15 perc,es aranylag jo fizetes az ejszakas,es agymelletti potlekkal.

Ami ellene,csupa no,marjak egymast,askalodnak,es konkretan egy,kijelenti,hogyy inkabb elmegy,de nem akar veled dolgozni???

Egy hisztis egoista,nyalisketszinu no,aki megjatssza milyen kedves,aranyos

En eleg csendes zarkozott no vagyok,nem mondom,h nincs hibam,de vagyok


osszeferhetetlen


2017. aug. 4. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldöntened, kérdés, hogy mennyire visel meg a helyzet. Ha nagyon, akkor el kell menni, mert a lelki egészség a legfontosabb. Viszont kalkuláld bele, hogy minden munkahelyen vannak nyalógépek és szarkeverők, tehát nem biztos, hogy sokkal jobb lenne a légkör egy másik helyen.
2017. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen más lehetőség van???

Szerintem ha 21 évet lehúztál itt, akkor azért már biztosan megtanultad kezelni az ilyen helyzeteket.

2017. aug. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondasz mellé alternatívát, nehéz dönteni. Vagy az a kérdés, hogy ez a munka, vagy munkanélküliség? Mert akkort ez a munka.
2017. aug. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen,tudom, hogy máshol is van ilyen helyzet, és ilyen emberek...Pont ezért hezitálok, nehogy csöbörből,vödörbe essek..


Alternatíva,van egy másik intézmény, ill.lehetne oda menni valószínű, és intézményen belül is más terület...


Van férjem, ő nem keres jól, de van egy kis pénz rosszabb időre félretéve,,,szóval nem halnák éhen.

2017. aug. 4. 09:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, váltsál!
2017. aug. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást.De 50 körül már nem könnyen ugrál az ember olyan könnyen.Félek az újtól,és a változástól, bevallom őszintén..
2017. aug. 4. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!