Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen keresztény vlogog...

Milyen keresztény vlogog léteznek? Nektek ki a kedvenc keresztény vloggeretek?

Figyelt kérdés
A Heaven On Earth csatornát ismeri valaki?

2020. jún. 15. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Papifrankó
2020. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Bartos a kedvenc keresztyén vloggerem.
2020. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A már említett Papifrankó tényleg nagyon jó, egy római katolikus pap, Hodász András Atya csinálja.


Misevlog Fábry Kornéllal:

Ahogy a csatorna neve is elárulja, itt Fábry Kornél atya magyaráz a miséről, katolikus ünnepekről és szokásokról érthető stílusban.


Relationship Goals:

Ezt a csatornát egy fiatal keresztény (protestáns) házaspár csinálja, főleg párkapcsolati témájú videóik vannak.


Life of Julcsi:

Ez egy pünkösdi lány csatornája, nem csak vallási témájú videói vannak, de ez is szóba kerül


Ha jöhet külföldi is, akkor:


Breaking in the Habit:

Ez egy fiatal ferences szerzetes csatornája, a videói témája (mily meglepő módon) a katolikus hit.


Lizzies Answers:

Ő már nagyon régóta youtubeozik, pár éve tért át protestánsról katolikus hitre, én már akkor is követtem, amikor még protestans volt. A lány az igazságot kereste és végül arra a meggyőződésre jutott, hogy a katolicizmus az. Szerintem nagyon érdekes videói vannak.


Én őket követem.

2020. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a Misevlog-ot szoktam nézni. Fábry Kornél atya beszél a szentmiséről és az egyházi ünnepekről. Én nagyon szeretem, ugyan 30 éve vagyok katolikus, de mindig tud újat mondani.
2020. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Heaven on earthot ismerem, de csak onnan, hogy Reveal hidden reality kritizálta (neki is csak pár videóját ismerem).


Magyarok:

Heaven on earth

Reaveal hidden reality

Info Bubble

Papifrankó

Kiáltó szó a pusztában

arTe via

Kálvinista Apologetika


Külföldiek(több is van, de olyan sok van belőlük és annyira egyfomásk, hogy csak párat írok le):

IsnpiringPhilosophy

BibleFlockBox

BibleProject

Probably Alexandra

FarAwayDistance

Vioice in the desert

2020. jún. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!