Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Volt már valami furcsaság...

Volt már valami furcsaság amit Isten üzent neked? Vagy hasonló. Tehát nem tudtad beindítani az autót, pedig 3 perce még ment az autó! Saját igaz történetet eltudnál mesélni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 22. 08:29
1 2 3 4
 11/31 Tislerics Máté ***** válasza:
28%

Ezekre a történetekre más magyarázat is adható. Akár véletlen egybeesés, vagy rossz orvosi diagnózis is lehet a háttérben.


Nem kéne ezeket a jelenségeket jobban dokumentálni? Kizárni az esetleges más okokat? Vagy a hit is elég?


De hát akkor nem tudjuk meg mi az igazság! ÉS lehet hogy tévedünk!

2020. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Bármi lehetséges! Csak higyjünk és reménykedjünk.
2020. jún. 22. 11:58
 13/31 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Egyet még kifelejtettem. Az is olyan volt, hogy az egyik ismerősöm kórházban volt és közel volt a halálhoz, nem tudták mi a baja. Akkor imádkoztam elsőnek Istenhez, akkor még ezotériában hittem ,de azért megpróbáltam és meggyógyult.


9:Nem tudom, hogy véletlen volt-e vagy sem, én úgy hiszem, hogy nem. De ha ezeket biztosra mondanám, akkor úgyis lenne egy ateista, aki megmagyarázná, hogy ez mért véletlen, ugyanúgy mint ahogy sok keresztény megmagyaráz minden olyat, amit esetleg ateisták mondanak és értelme is van. Úgyhogy ha azt mondanám, hogy ez biztos nem véletlen, akkor csak az okoskodás jönne utána mindkét fél számáról, amitől már nekem fáj a fejem. Valaki ezt hiszi, valaki azt, engem viszont hidegen hagy, hogy ki mit hisz. Nem téged akarlak támadni, ha esetleg az jött volna le.

2020. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Tislerics Máté ***** válasza:

,,Bármi lehetséges! Csak higyjünk és reménykedjünk."


Reménykedjünk? miben?

2020. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Abban, hogy Isten létezik és figyel minket!
2020. jún. 22. 12:29
 16/31 anonim ***** válasza:
70%
Négyes vagyok.Nekem azt mondta az orvos hogy ilyennel még nem találkozott a praxisa alatt.
2020. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Tislerics Máté ***** válasza:
0%

,,Abban, hogy Isten létezik és figyel minket!"


Én nem ismerem. szóval köszi de nem szeretném, ha ismeretlen alakok figyelnének...

2020. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Tislerics Máté ***** válasza:
0%

,,Négyes vagyok.Nekem azt mondta az orvos hogy ilyennel még nem találkozott a praxisa alatt."


És ez neked elég? Hát persze, mert hívő vagy....

2020. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
18-as.Igen,nekem ez elég.De nem azért mert a doki mondta.
2020. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
25%

Isten roppant érdekesen működik. Nagyon sokan hiába imádkoznak, hogy ne kelljen éhezni, betegségtől szenvedni, fájdalomban élni, elveszíteni a szeretett embert, nem történik semmi. Másnak meg azt is elintézi, hogy egy tanár leejtsen egy kulcscsomót. Persze.

Hát, ha van Isten, felőlem szedheti a cókmókját, és elmehet a kifürkészhetetlen útjaira…

2020. jún. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!