Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kerülhetek jobb helyre ha...

Kerülhetek jobb helyre ha öngyilkos leszek?

Figyelt kérdés
A vallások mit mondanak erről?
2020. júl. 8. 01:21
 1/8 anonim válasza:
37%
Isten nem akarja hogy öngyilkos legyél. Ha nem fogadod be Jézust a szívedbe, azaz ha nem térsz meg, sajnos nem tudsz egy jobb helyre kerülni.
2020. júl. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es és ha befogadtam csak új életet akarok kezdeni?
2020. júl. 8. 01:31
 3/8 anonim válasza:
10%
Ha befogadtad Jézust, jársz istentiszteletekre rendszeresen? Keresed Istent azzal hogy rendszeresen olvasol bibliát? Tisztán éled a napjaidat? Imádkozol? Nem mindegy. És még csak pár példát mondtam...
2020. júl. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%

Ennél? Nem, legalábbis ezen ez úton semmiképp. ha nincs semmi azért, a van pokol azért, ha reinkarnálódsz azért... szóval ennél csak rosszabbak a kilátások.

Egyik se szívleli, se a gyilkosságot, se az öngyilkosságot. karma stb


kezdj új életet, ahhoz nem kell meghalni, csak vágj bele. keresd meg melyik hitben érzed jól magad, van miből választani, a keresztényen belül is.

2020. júl. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

A temetőbe fogsz kerülni a többi halott mellé

Isten pedig azt akarja, hogy ha rákos leszel, hogy lefogyj 40 kilót és üvölts a fájdalomtól mielőtt nagy nehezen kimúlnál

2020. júl. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Csak a pokol.
2020. júl. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%

Az öngyilkosság egy olyan menekülés, amelyet a gyávaság és felelősség áthárítás táplál. Nem mer szembenézni azzal a sors vállalásával, amelyet még megszületése előtt vállalt, mint reá váró megoldandó sorsfeladatot.

Az életünk sors vonalát ui, még a születésünk előtt döntöttük el, és vállaltuk, mint megoldandó feladatot.

Akik a sorsuk elől az öngyilkosságba menekülnek, azok rosszabbul járnak, mert a következő életükben már ez az öngyilkosság is terhelheti őket, és az ilyen jellegű dondolatokkal és késztetésekkel majd meg kell tudni birkózniuk.



"Aki tudatosan megszünteti földi életét, az okosabb akar lenni Istennél, és gyávább, mint egy nyúl. Természetes, hogy iszonyatos sors vár reá!


Mivel egy tudatosan előkészített és végrehajtott öngyilkosság azt igazolja, hogy az illető megszegte azt az ígéretét és elhatározását, amelyet még születése előtt Előttem tett, ezért csak rosszabbul járhat e tette által! Önmagamnak mondanék ellent, ha nem így lenne. Az ilyen öngyilkos gyáván menekül attól, hogy problémáit Velem és Általam megoldja. Nemcsak gyáva, de gonosz is, mivel Tőlem menekül!


Más eset az, amikor valaki bizonyos körülmények következtében nem felel tetteiért, és így lesz öngyilkos. (Volt, aki kínzói elől kiugrott az emeleti ablakon, és így lett öngyilkos.)


Amit világosan tudnod kell, az az, hogy Én Jézus, aki az ÉLET vagyok, meggyalázottá válok abban, aki tudatosan megöli magát.


Mivel minden rossz egy elrontott jó, ezért amikor a legnagyobb jó, tehát Én romlok el valakiben, hát ez bizony a poklok pokla!


Megáldalak a BÁTORSÁG LELKÉVEL!"

Jézus; A HANG - könyv 1289

2020. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudunk segíteni valahogy?
2020. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!