Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Arra vagyok kíváncsi, hogy az...

Arra vagyok kíváncsi, hogy az öngyilkosság segít? Vagy kockázatos? Mit gondoltok erről? Bibliát semmiképpen sem kérek. És a mostani életemmel nincs semmi baj, szóval nem kell aggódni, nem leszek az, csak kíváncsi vagyok a véleményekre.

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudja senki se hogy mi lesz ezután. De én azért nem lennék öngyilkos, mert jó az életem most, félek a pokoltól, vagy attól, hogy a következő életem rosszabb lesz, és nem akarok lány lenni, és a legrosszabbtól az öntudatlanság semmi.

2020. jún. 17. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Aligha segít a problémáidon az öngyilkosság, pont hogy az öngyilkosság a problémáid elől való elmenekülés inkább.
2020. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Ez olyan,mint a szuri.Ha következő életedben lány leszel,gyorsan túl leszel rajta és meghalsz és reinkarnálódsz.
2020. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
nem segít, de nem fogsz a pokolra jutni, ha megteszed
2020. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szuper. Csak, mert az öngyi az rossz dolog. Olyan rossz mint a gyilkosság. És nem lehetne megtervezni az életünket születés előtt? Mit gondoltok?
2020. jún. 17. 23:03
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha buddhista vagya,akkor van karma,ami szerint ha jól cselekszel,akkor visszafogod kapni a sok jót és valami bíztató lényként reinkarnálódsz.Ha meg rossszul,akkor csótány leszel.
2020. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem jó a csótány.
2020. jún. 17. 23:19
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Maradjunk annyiban, hogy első nekifutásra a mostani életedben érdemes megvalósítani minden jót, amit csak lehet.

Aztán ráérsz töprengeni, hogy mi legyen később.

2020. jún. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nyugi. Nem akarok öngyilkos lenni. Nincs is miért. Csak kíváncsi vagyok erre. Hogy segít az öngyilkosság, meg kockázzatos-e... Mert sztem ha mégis van pokol " rossz hely " egy másik dimenzióban akkor annyi, mert akik öngyilkosok lesznek kis időre elmennek szenvedni, hogy tanuljanak belőle. Én ezt gondolom. Vélemény?
2020. jún. 18. 01:14
 9/10 anonim ***** válasza:
28%

Van amikor segít, de kb sosem ajánlott. Max ha elraboltak, és minden nap kínoznak, és biztisan így éled le az életed, akkor oké.

Én tudom mi lesz utána, és sokan mások is.

Ne félj, hogy lány leszel. Olyan lesz a létezésed, amilyennek kell lennie. Nem egy primitív emberi létformád fog dönteni, hanem egy igaz valód.

2020. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

"Arra vagyok kíváncsi, hogy az öngyilkosság segít?"

Miben segítene? Gyakorlatilag megfosztod magadat még a lehetőségtől is, hogy bármi jó történjen veled még az életben. A problémáidat nem oldod meg, inkább fixálod őket, hiszen ez után már nem is lehet kezdeni velük semmit. Valamint valószínűleg magaddal rántasz a halálba legalább még egy embert, aki majd a te példádon felbuzdulva szintén öngyilkos lesz. (Ezt statisztika bizonyítja.)

Rendkívül tragikus és szomorú dolog, amikor valaki ezt választja, hiszen mély fájdalmat érez az illető, erre saját maga dobja el a lehetőséget, hogy ez változzon, pedig holnap vagy holnap után lehet, hogy történne valami, amitől egész más irányt venne minden. Két hét vagy két év múlva már lehet, hogy hálát adna, hogy akkor amikor nagyon elkeseredett volt, erőt vett magán és tovább élt.

2020. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!