Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Mit csináljak...

Keresztények! Mit csináljak az életben hogy az Armageddon után Isten feltámasszon engem? Félek, hogy mégis örökre elfogok aludni.

Figyelt kérdés
Ha idén, megismerem Jézust és be is fogadom Őt, akkor minél előbb menjek megkeresztelkedni? Isten mit szól olyanokhoz akik félelem miatt csinálnak ilyeneket?

2020. júl. 8. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%

Valóban megismerted Jézust? Valóban őt fogadtad be?

Azért kérdezem, mert Jézus mindig arról beszélt, hogy ne féljetek! A félelem a szeretet ellentéte!


Valójában nem kell mást csinálnod, mint Jézust valóban megismerni (nem Pált, nem Izaiást, hanem Jézust) , megérteni, és igyekezni az szerint cselekedni!



"NYUGTALANÍT A KÖZELEDŐ SZÁMADÁS ÓRÁJA.

Sokat vétkeztem cselekedettel és mulasztással egyaránt. Nyugtalanít a közeledő számadás órája.


Drága Gyermekem!


Benső nyugtalanságod jogos, de csak részben. Jogos, mert sokkal boldogabban élhetnél, mint élsz jelenleg. De csak részben jogos, mert Én a szeretet körén belül mindenható Istened vagyok, aki mérhetetlenül szeretlek téged úgy, ahogy vagy, és az a vágyam, hogy ezt a szeretetemet meg is tapasztaltassam veled.


Tőlem sohasem szabad félned! Lelki sebeidre csak Nálam találhatsz gyógyulást. Aggódásaid Velem és a számadással kapcsolatban alaptalanok.


Természetes, hogy fájlalod múltad hűtlenségeit. De éppen mert fájlalod, ezáltal gyógyulsz is.


Furcsa dolgot mondok most neked. A bűnbánók az Én legkedvesebb gyermekeim. A bűntelenekkel nem tudok mit kezdeni!


Az előző bekezdést kicsit meg kell magyaráznom. Nekem nem az tetszik, ha valaki folyton kesereg, hogy ő milyen bűnös. Nem, mert az ilyen magatartás mögött legtöbbször rejtett hiúság húzódik meg. Nekem az a bűnbánó tetszik, aki éppen azzal mutatja ki saját bűneinek elismerését és helyes önértékelését, hogy nem foglalkozik annyit önmagával. Miért is foglalkozna olyannal, akit nem sokra értékel?


Inkább foglalkozik Velem. Közvetlenül úgy, hogy Bibliából, imakönyvekből, hittankönyvekből egyre több ismeretet szerez Rólam, közvetve pedig úgy, hogy – mivel Én mindenkiben benne vagyok rászoruló módon, – ott segít másokon és másoknak, ahol éppen lehetősége van erre.


Az ilyeneket nemcsak meggyógyítom, nemcsak megbocsátom bűneiket. Ettől nem lennének jobbak. Az ilyeneket ÚJJÁ TEREMTEM! És ez a LÉNYEG! Az Én országomban nem olyanok vannak, akik bűnösök ugyan, csupán az Én jó szívem miatt megbocsátattak bűneik. Nem. Az Én országomban ÚJ TEREMTMÉNYEK vannak. ÚJJÁ SZÜLETETTEK!


Azokkal, akik a földi életükben bűnteleneknek gondolják magukat, azokkal azért nem tudok mit kezdeni, mert azok meg vannak elégedve önmagukkal, és egész életük abban merül ki, hogy mások is legyenek velük megelégedve. S ha azt tapasztalják, hogy ez nem megy, akkor szerintük mindenki rossz, csak éppen ők nem. Ezek vannak abban a Szentlélek elleni bűnben, melyre nincs bocsánat sem a földön, sem a másvilágon, s mivel igényük sincs az újjászületésre, hát ezért nem tudok velük mit kezdeni. Hiába szeretem őket, ez számukra nem boldogító, mert önzésük vakságában nem látnak rá arra, hogy hogyan tudnának másokat szolgálni.


Téged újjá tudlak teremteni. Ne félj hát! Mérhetetlen szeretetem által képes vagy békém és boldogságom befogadására. Örülj Nekem a jelenben! Ez sokkal hasznosabb, mint az, ha siránkozol múltbeli magadon! Én valóban örülök neked. És örülnek neked az ég angyalai is. Akiket te nem fogadtál el, azok örömmel fogadnak el téged, s ennek örülnöd kell. Ne félj hát! Nemcsak számon tartom hajad szálait, de szeretem mindazt, ami kapcsolatban van veled. A múltadat is szeretem, mert anélkül most nem szólhatnék így neked, s te nem vigasztalódhatnál szavaim által. Bízzál Bennem!


Megáldalak BÉKÉMMEL, SZERETETEMMEL, ÖRÖMÖMMEL!"

Jézus; A HANG - könyv 456

2020. júl. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Dönts mellette és kész, utána pedig bízz benne. Örökre pedig nem fogsz elaludni, nem ezt írja a Biblia.
2020. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Igen a lehető leggyorsabban keresztelkedj meg, mert odáig elérni a legnehezebb, és mert védelmet is kapsz, és a Szent Lélek keresztség feltétele, hogy külön legyen választva az ó-és az új embered.

ŰA Szent Lélek keresztség a következő ilyen nehéz állomás-azt elérni, ha ez meg van, utána már ráléptél az útra.



Senki nem fog örökre elaludni. Ki ide-ki oda kerül.

2020. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam, hogy az emberek akik megérdemlik csak feltámadnak örökre. Menny és Pokol nem létezik.
2020. júl. 8. 13:07
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

4 *Menny és Pokol nem létezik.


Aki neked ezt mondta, az hazudott.

2020. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Pont ezt utálom. A fél internet hazudik. Akkor most mi van?!


Örök menny vagy pokol? Vagy pedig akiknek megérdemlik a feltámadást annak paradicsom lesz???

2020. júl. 8. 13:19
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia,

Van menny és pokol is, attól függően helyes vagy helytelen életet élt valaki. Örök boldogság vagy fájdalom. Az internet sajnos ilyen szempontból nem megbízható. De a választ érzed a lelked mélyén, a jó-jót érdemel, a rossz-rosszat.


A legtöbb játék, történet, film is erről szól, újra lehet kezdeni tiszta lappal és jó-vidám a történet vége ha mi is úgy alakítjuk...


Ha komoly a szándékod először olvasd a Bibliát, főleg az Evangéliumot majd imádkozz -Miatyánk, Üdvözlégy Mária és egyéb imák- utána keress meg egy katolikus plébániát, ott a papot, hogy szeretnél megkeresztelkedni és mik volnának a lépések. Utána bekerülsz majd egy hittan csoportba, ahova el kell járnod és majd Húsvétkor megkeresztelnek.


Ezek a linkek lent segíthetnek, picit olvasgasd:


[link]

[link]

[link]


Isten áldjon!

2020. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm. És mi van azzal, hogy Jézus feltámaszotta Lázárt a halálból? Lázár mondta, hogy nem látott semmit, mintha aludt volna. És Isten Éváéknak is mondta, hogy megfogtok halni örökre...
2020. júl. 8. 13:55
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne félj, Isten a szeretet és gyengéden bánik mindig velünk.


Máté evangéliuma 18:12-14


Az elveszett bárány.

Mit gondoltok? Ha egy embernek száz juha van és egy eltéved közülük, nem hagyja ott a hegyen a kilencvenkilencet, és nem megy el, hogy megkeresse az egy elveszettet? Ha aztán sikerül neki megtalálnia, bizony mondom nektek, annak jobban örül, mint az el nem tévedt kilencvenkilencnek. Éppen így mennyei Atyátok sem akarja, hogy csak egy is elvesszen e kicsik közül.

2020. júl. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ezt ismerem kicsit. Ez az ember akkor önző, nem? Mert nem elég neki a 99 bari.
2020. júl. 8. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!