Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan élitek meg Jézus...

Hogyan élitek meg Jézus Krisztus szeretetét?

Figyelt kérdés

2020. júl. 10. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Én nagyon sok csodában tapasztaltam már a veget nem érő szeretetet. Fantasztikus és a legjobb dolog a világon ismerni őt
2020. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nehezen.
2020. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Sehogy.
2020. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


Talán ez a számomra kedves, lélekemelő dal jobban kifejezi

2020. júl. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Krisztus barátainak nevezi azokat, akiket szeret. A Barátai pedig mindig felkészültek, mert időszerüen vezeti és táplálja a nyáját, hogy ne érje váratlanul az a nap Őket.

Mi pedig úgy tudjuk viszonozni a szeretetét, ha megtesszük, amit parancsol.

(János 14:15) 15 Ha szerettek engem, megteszitek, amit parancsolok nektek.

(János 15:10) 10 Ha megtartjátok a parancsaimat, mindig szeretni foglak titeket, . . .

Mély megelégedettséget, és biztonságot érez az, aki ilyen kapcsolatban van Jézussal.

2020. júl. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt úgy tudom megélni, hogy Ő rajtam keresztül szereti az Atyát és az embereket. Ami az embereket illeti, ez igencsak nehéz, sok fájdalommal, csalódással jár. Kinyitom a szívem, adok, tűrök, megbocsátok, újra adok, újra áldozatot hozok, és szinte semmi viszonzás. De hát ez az a nyomorúság, amit Jézus ígért a tanítványainak, hisze ő is ezekenm ment át. Ebből is tudom, hogy Őbenne vagyok.
2020. júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#4. Biztos, hogy a megfelelő linket adtad meg? Épp az előbb néztem meg...
2020. júl. 12. 07:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy ha valamit könnyezésig tiszta szeretetből szeretnék elérni, azt meg is kapom! A többi napokon mintha egy napocskát kaptam volna a szívembe, a legkisebb dologra is boldogan tekintek, imádom minden nap a levegő frissességét, köszönetet mondok a nap melegéért, a bogarak útjából kitérek, Megköszönöm, hogy van lábam amivel elmehetek egyik helyről a másikra, és avval játszadozom, hogy mennyire fukar vagy nagylelkű vagyok a szegényekkel, és ennek függvényében következő napokban ömlik a pénz hozzám vagy éppen semmit sem kapok.
2020. aug. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És imádkoztál azért, hogy érezd a szeretetét vagy csak úgy jött?
2020. aug. 2. 03:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Sok minden történt. Újra megtérő lettem avval kezdve, hogy elolvastam Edgar Cayce életét, és annak hatására a Bibliát. Már a Biblia is változtatta szemléletemet. Ezután Wikipédia szerkesztő lettem, csak keresztény lapokat indítottam, ugyanevvel a névvel ami időszakot Szűz Mária-jelenések kísértek a lakásunkban. Imádkozásban szertelen vagyok sajnos nem minden nap imádkozom, de megtudtam legalább három ember imádkozik értem, ez meglepő kitüntetés. Nincs jobb a permanens szeretetnél.
2020. aug. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!