Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi alapján választottátok az...

Mi alapján választottátok az Őrök életet? Kort és nemet is kérnék szépen!

Figyelt kérdés
Én őszintén bevallom hogy azért választom az életet élet párti vagyok azért mert örök életben akarok részesülni szívem mélyén mindig is Isten Országába vágytam kerülni és semmiért sem szalasztanam el! Már az is kielégítő boldogság békesség ha az Atyával és a Megváltóval örökkévaló boldogságban lesz részem és végtelen számú idő lesz mindenre. Nem kell várni az Örökkévaló életig mert aki őszintén hívő már most őrök élete van csak még szellemileg és nem sokára fizikailag is látható lesz.

#Atya iránt való szeretet #Jézus Krisztus szeretete
2016. dec. 31. 08:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Kisse onzo vagy. "Atyával és a Megváltóval örökkévaló boldogságban lesz részem" Szoval azert akarod az orok eletet, hogy neked jo legyen? Tenyleg senki mas nem erdekel? Nem hiszem hogy Istennek tetszo cselekedet.
2016. dec. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Te félreértelmezted a kérdésem nem vagyok önző én csak a véleményem írtam le az én nézetemet de a kérdést olvasd át jobban benne hogy ti mi alapján döntöttek az őrök élet mellett
2016. dec. 31. 09:09
 3/17 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Materiális öröklétről ábrándozol?

2016. dec. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Pietrosol: Hát igen csak tökéletes állapotban.
2016. dec. 31. 09:11
 5/17 Pietrosol ***** válasza:

Kérdező!


Ez tökéletlen?


Másrészt a vágyad irreális, mert az információ-energia-anyag váltakozása nélkül nem tapasztalhatsz anyagi megnyilvánulást. Ami anyagi az feltétlen ki van téve az idő nevű hóhérnak.

2016. dec. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen Pietrosol: Tökéletlen a föld bolygó a bűn miatt a halál miatt de Isten soha nem késik és őrök boldogság részese lehetünk őrök életet nyer mindaz aki meghalt fel támadót Megváltoban hisz.
2016. dec. 31. 09:26
 7/17 Pietrosol ***** válasza:
Oké!
2016. dec. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha te is hiszed!
2016. dec. 31. 09:30
 9/17 anonim ***** válasza:
Kérdező: csalódni fogsz... Illetve mégsem, mert el sem tudod képzelni, mennyivel jobb dolog vár rád, akár választod, akár nem.
2016. dec. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolso: Helyes a valaszod! :)
2016. dec. 31. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!