Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Idèznè valaki azt,hogy az...

Idèznè valaki azt,hogy az apostolok,hol használták a kereszvetèst?

Figyelt kérdés

2020. júl. 15. 22:37
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
62%
Sehol, nyilván később alakult ki, de ez nem jelenti azt, hogy egy rossz dolog lenne. Ez egy jelkép, amivel mi katolikusok megvalljuk a hitünket a Szentháromságban és Jézus keresztáldozatában. 😊
2020. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
44%
Nem használtak ilyen dolgokat, ahogy Isten soha semmilyen módon nem használt az imádatban semmit, ami misztikus jelentéssel birt volna, akár tárgyak, vagy kézjelek lennének is.
2020. júl. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
40%

Sehol.


Halált nem vetjük jelként magunkra.

2020. júl. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
50%

És azt hol írja a Biblia, hogy annyira gyűlölni kell a katolikusokat, hogy állandóan őket kritizáló kérdéseket kell feltenni? Te tökéletes vagy? Bűntelen és hibátlan?

Tudtommal Jézus szeretetet kért és vár is el, de te messze vagy tőle. Válj hibátlanná, mutasd meg hogy kell és utána lehet kritizálni. Bár egy hibátlan ember ilyet nem tesz.

2020. júl. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
49%

"És azt hol írja a Biblia, hogy annyira gyűlölni kell a katolikusokat,"


Egyetlen "vallást" gyakorló embert sem kellene gyűlölni, hanem szeretettel felismertetni az emberekkel a Bibliában leirt igazságokat"

Egyébként nem is a Katolicizmust gyakorlók vannak itt a legjobban gyűlölve, sőt, hatalmas támogatottágot élveznek.


Gondolj bele, hogy másokat olyan ellenségeskedéssel vesznek körül, hogy gyilkosoknak, szélsőséges csoportnak vannak bélyegezve a világban. Annak ellenére, hogy soha még fegyvert sem fognak, inkább vállaták a halált, a megbélyegzést, börtönöket. Neked nem kell ilyesmit átélned.

Sőt a világháborukban, az inkvizició idején, az egyházak voltak a legnagyobb felbújtoi emberek ellen, akik szembe mertek velük szállni, és élve égették el az "eretnekeket", holott a Biblia nem parancsolt ilyet Jézus tanitványainak.

2020. júl. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

4.A kèrdèsben nem volt vállás megnevezve,mèg kevèsbè a katolikus vallás.Ha mègis sèrtő a kèrdès,mi alapján,ès kit sèrt.

Tőlem kèrdezhet bárki bármit,ha megfelel a gyík.szabályainak felele ès ha nem ismerem a tèmát veszem a bibliat,ès ha úgy sem megy elengedem.

Főleg ha gyakorlok egy vallási aktust,nem haragszok,szívesen elmondom,ha kell igazolóm a bibliábol.Jèzus sem tagadta meg a kèrdèst,felelt rá.Èn nagyobb lennèk Jèzusnál ès ha tudom a feleletet,mèg azèrt se vállaszolok?

Ez az oldal erről szól,egymás hitèt kèpezzük,aki nem szereti nem használja.

2020. júl. 16. 08:10
 7/56 anonim ***** válasza:
70%
5# tehát akkor ez a kérdező, aki napi több kérdést tesz fel katolikus ellen, jogosan teszi, mert pár száz éve voltak olyanok, akik borzalmas dolgokat tettek Isten nevében. Értem.
2020. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
71%

6# csakhogy te nem segítő szándékkal írsz ki egy kérdés, hanem mestered tanácsára jó tanítvány módjára gyűlölködsz. Azt kérdeztem, hogy te büntelen vagy, hogy kritizálsz másokat?

Mutasd meg nekem a Bibliából, hogy hol írja azt, hogy egyik hívő a másikat halál nyugodtan piszkálhatja. Figyelek.

2020. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
53%

"Idèznè valaki azt,hogy az apostolok,hol használták a kereszvetèst?"

Idézné valaki azt, hogy az apostolok hol használták mosógépet?

2020. júl. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

8."Mutasd meg nekem a Bibliából,hogy hol írja azt,hogy egyik hívő a másikat piszkálhassa"


Sehol:nem is piszkáltam senkit,sem embert sem vallást.

Vannak elegen akik keresztet vetnek ès nem èrzik sèrtve magukat mert ez a gyakorlatuk ès nem is szègyelik.

Most te mièrt veszed piszkálásnak amit hirdetned kène úgy mint Jèzus ès az apostolok?

Vagy talán szègyeled amit teszel?Az Isten szavát nem kell szègyelni mèg ha a bőrtönbe raknak is.

Nikodemusznak azt mondta Jèzus,hogy az igaz világosságban Jar,nem èjel.

2020. júl. 16. 10:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!