Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ítélet már eldőlt ezek alapján?

Ítélet már eldőlt ezek alapján?

Figyelt kérdés
[link]

2020. aug. 2. 20:49
A kérdező szavazást indított:
igen
Nem
11 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Mire gondolsz?
2020. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egész levélre
2020. aug. 2. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Abban az értelemben igen, hogy akire azon a napon érvényes lesz, annak nem változik az itélete.

Addig is van mindenkinek lehetősége változtatni.

Mindenki azt fogja kapni amit megérdemel.

2020. aug. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
olvasd tobbet h megertsd
2020. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát én isten kegyelmét bujalkodasra forditottam de mar szornyen megbantam es ez par nappal ezelott volt. Rendesen ereztem azt a kegyelmet de valamiert kisertesbe estem es elkezdtem megint "xxx" videot nezni...
2020. aug. 3. 12:48
 6/8 MBbpg ***** válasza:

"Isten előtt kedves áldozatok: a töredelmes lélek; a töredelmes és bűnbánó szívet oh Isten nem veted te meg!"

Zsoltárok 51:19

2020. aug. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 KZitus ***** válasza:

Szia

Ha valamit megbánsz, mert tudod helytelen, akkor kerüld az olyan helyzetet, szituációt, amikor "rád tör" a kísértés. És persze kérj Istentől segítséget, támogatást. Ha visszaesel, akkor is próbáld újra. Az erőfeszítésedet megáldja....

2020. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

xxx helyett ha radtõr nezz bizonysagokat a mennyrõl, olvass a menyorszagról, mert ez motival arra hogy megõrizd magad szentsegben es erre koncentralj h megalhass szentul az Urak Ur es Kiralyok Kiralya elõtt.

Regebb en is gyakran nyitottam az oldalt leginkabb kivancsisagból, de ez volt ami a.legnagyobb remenyt adta ha olvastam es hallgattam arról ami fele haladok.

A keskeny út nem egy konnyű út, sok megtagadassal jár es kevesen vannak akik azon jarnak..

Ha neked fontos akkor tarts ki legy hu mindhalalig..

2020. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!