Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ő nem a szent lélek ellen...

Ő nem a szent lélek ellen vétkezet?

Figyelt kérdés
(NEM VALLÁS KATEKORIÁBA TETTEM MERT NEM TALÁLTAM ÉS EZ AZ ELSŐ KÉRDÉSEM ITT ÚGY HOGY A kötekedők KÍMÉLJENEK) Szép napot mindenkinek! Számomra Jézus tanításai közül a Szentlélek káromáslást nem igen értem, sokan azt mondják hogy aki elköveti azt onnantól nem érdekli Jézus se semmi a Biblia se se az üdvösség.. Azonban ezt ki mondta? Jézus nem mondta hogy aki ezt elköveti azt nem érdekli márt.. Erre rá cáfolnék azzal hogy a farizeusok elköveték de utána mégis imádkoztak Istenhez.. Akkor ez hogy van? Ha ma is elköveti egy ember akkor utána nem jelenti azt hogy nem érdekli, csak egyszerűen onnantol elvágta magát a kegyelemtől.. Ezért járhat gyülekezetbe csak márt nincs értelme. Vagy tévedek? Miből gondolják sokan hogy onnantól az iletöt nem érdekli.. Mert hallottam olyat hogy valaki hasonló dolgokkal illete szent szellemet úgy hogy tisztába volt a dolgokkal, plusz forditott keresztet rajzolt magára, meg 666-os számot is magára irta.. és ahogy mondtam olyan dolgokat mondott azokra akik betöltekeztek meg meggyógyultak amiket nem akarok itt elmondani se gondolni rá, plusz a szent szellemre magára nem csak a munkásságára is mondott dolgokat, mondom még egyszer úgy hogy tisztába volt az igazsággal és ő ezt ki is mondta. Rá 2 hónapra láttam gyülekezetbe.. És nem értettem, mert még rosszabb dolgok mondott a szent szellemre mint a farizeusok pedig azelőtt 3 évig járt gyülekezetbe és tisztába volt az igazsággal.. Ezért ezek szerint ki elköveti az nem is tud róla.. Szerinted ez hogy van? Honnan tudhatja egy ember biztosan hogy nem követe el? Mert az fura volt nekem hogy ott volt gyülekezetbe ezek utána.. Ezért nem értem hogy akkor hogy van ez.. De vannak akik ezt jobban tudják ezért szeretném e kérdésben segicséget, választ kérni, vagy bárkéit mert ezt nem értem. Mert ezt azok követhetik el akik tisztába vannak az igazságal, és miután elkövetik nem hisszem el hogy nem jut eszükbe hogy pokol meg ilyenek.. válaszokat előre is köszönöm

2020. aug. 3. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem
2020. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem
2020. aug. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!