Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi és Zoom! "Összejö...

Jehova tanúi és Zoom! "Összejövetelek videókonferencián keresztül" -erre hol lehet feliratkozni?

Figyelt kérdés

Ezt találtam a jw oldalon:

[link]



2020. aug. 10. 21:45
1 2 3 4 5
 11/45 KZitus ***** válasza:
61%
örülök, és szeretettel üdvözöllek a gyülekezetben :-)
2020. aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
75%

A gyülekezettől: "Továbbá megkérünk mindenkit, hogy az alábbi Zoom-os meghívót NE KÜLDJÉTEK TOVÁBB SENKINEK. Bár az összejöveteleink nyilvánosak, inkább arra kérlek benneteket, hogy jelezzétek, hogy ha valakit szeretnétek meghívni, és annak a személynek mi küldjük a meghívót. Ezentúl csak úgy fogjuk az új email címeket fogadni, ha az a személy ír egy emailt a ... címre, aki szeretne csatlakozni. Bediktálás alapján nem áll módunkban küldeni a meghívó emailt. Köszönjük!"


Ehhez képest KZitus: "Szia


Úgy lehet csatlakozni a Zoomhoz, ha van tanú ismerősöd, és a gyülekezet kezdése előtt elküldi neked a linket, amelyen csatlakozhatsz a gyülekezethez.


Én úgy tudom ezen az módon lehet.


Én is a tanulmányozóimnak, ismerőseimnek még külföldre is elküldöm."


Akkor rosszul tudod!

2020. aug. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
62%
Ah, nem bíznak az egyszerű tanúkban, hogy a megfelelő érdeklődőt hívják meg. Micsoda bizalmatlanság.
2020. aug. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
10%
A vénnek kell koordinálnia a programot és volt aki hangosan belebeszélt a programba, akit figyelmeztetni kellett, ha még egyszer megteszi, kitiltják. Ez így helyes. Laikus ne szóljon bele a saját értékítélete szerint, hogy mi bizalmatlanság és mi nem. Ez nem laikusok összejövetele, hanem akik a teokratikus rendet tisztelik! A meghívással ne éljen vissza senki!
2020. aug. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
92%
És azt honnan fogja tudni a vén, ha egy újat meghív, hogy az nem fog belebeszélni?
2020. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

#12. Hogyan írjon a személy nekik e-mailt, ha pont az e-mailcímet törlöd?


"Ezentúl csak úgy fogjuk az új email címeket fogadni, ha az a személy ír egy emailt a ... címre, aki szeretne csatlakozni."


Ebből látszik hogy kicsoda, aki valóban segíteni szeretne és ki nem...

2020. aug. 12. 08:44
 17/45 anonim ***** válasza:
0%
És azt honnan fogja tudni a vén, ha egy újat meghív, hogy az nem fog belebeszélni? Többet nem hívják meg. Nem világos? Ha valaki meghívást kap, viselkedjen ahhoz méltóan, ha nem teszi, több meghívást nem kap. Ezért ne küldözgessen meghívót senki a saját szakállára másoknak. Ami meg a kötözködésedet illeti, a benned lévő szellemet azonosítja.
2020. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
#17. Az a tragikomikus, hogy te kötözködsz...
2020. aug. 12. 11:35
 19/45 anonim ***** válasza:
90%
Basszus, csak egy kérdést tettem fel, hogy honnan tudja a vén e-mail alapján, hogy meghívható e vagy sem és már jönnek itt a bennem lévő szellemmel.
2020. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
25%
vihar van a biliben.
2020. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!