Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi és Zoom! "Összejö...

Jehova tanúi és Zoom! "Összejövetelek videókonferencián keresztül" -erre hol lehet feliratkozni?

Figyelt kérdés

Ezt találtam a jw oldalon:

[link]



2020. aug. 10. 21:45
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
56%
Nálam Nincs vihar, én csak arra voltam kíváncsi, hogy hogyan állapítja meg egy vén e-mail cím alapján, hogy valakinek szabad e csatlakozni hallgatni a tanítást vagy sem? Végtelenül egyszerű kérdés, de elég lett volna annyi a szemétkedés helyett, hogy fogalmad sincs a válaszról.
2020. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
45%
Felejtsd már el ezt a hamis tanitásokat terjesztő szervezetet. Légy keresztény!
2020. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

Elvileg itt felnőtt emberek kommunikálnak. Talán el tudják dönteni, hogy miben kívánnak hinni, mi az ő útjuk.

A parancsolgató és erőszakos viselkedéseddel nem fogod meggyőzni az embereket, arról pláne nem, hogy te a jó úton haladsz...

2020. aug. 13. 17:36
 24/45 anonim ***** válasza:
42%

Tévedsz,engem nem érdekel mindez,hogy ki hol van,ez a saját bűnük,én tényeket közlök.


„A föld lakosai”, úgy tűnhet, egyre nagyobb számban válnak keresztényekké, sokan beszélnek Krisztusról, megtérésről, az idő elközelgéséről, jelek és csodák történéséről, de ki tudja, ki is áll mindezek mögött valójában? Az Ige ezt mondja: „Szeretteim, ne higgyetek minden léleknek, hanem próbáljátok meg a lelkeket, hogy Istentől vannak-e, mert sok hamis próféta jött ki a világba. Erről ismerjétek meg…” (1Jn 4,1) Tehát a Biblia az ellenőrzési pontokról is szól: „Erről ismerjétek meg…”


Ha végignézzük a Szentírást, találunk legalább négy olyan alapvető pontot, amely által ellenőrizni kell és lehet a tanítás, a hitvallás, a hitvallók „igazságát”. Jézus és Pál is elismerésre méltónak tartja az ellenőrzést. „Megpróbáltad azokat, akik apostoloknak mondják magukat, holott nem azok, és hazugoknak találtad őket.” (Jel 2,2) „Bevették az igét teljes készséggel, naponként tudakozva az írásokat, hogy úgy vannak-e ezek.” (Csel 17,11)

2020. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem tévedtem: agresszívan, lekezelően és parancsolgatóan viselkedtél.


Az tragikus, hogy nem veszitek észre, hogy egymás erőszakos térítése nem a szeretetről szól, nem is Jézus Krisztusról, Istenről, hanem a saját egótokról.

2020. aug. 13. 19:16
 26/45 A kérdező kommentje:

#22, #24.

Ez a kérdés:

"Jehova tanúi és Zoom! "Összejövetelek videókonferencián keresztül" -erre hol lehet feliratkozni?"


Ha a kérdésre tudsz válaszolni, akkor írj.


Légy szíves az offolást befejezni.

2020. aug. 13. 19:22
 27/45 anonim ***** válasza:
19%
Végszó: Sajnállak benneteket! Isten kegyelmezzen nektek!
2020. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

A sajnálat alacsony szintű érzelem.

Az együttérzés és a szeretet magas szintű.

2020. aug. 13. 20:11
 29/45 anonim ***** válasza:
49%

---Az együttérzés és a szeretet magas szintű.---



Főleg ha ez önmagában semmit sem ér vagyis hasztalan.

2020. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

Nem tartottad magadat a végszavadhoz.


Nem vagy szavahihető.


A lesajnálásod az, ami bemutat téged.


A feltétel nélküli szeretet olyan valami, amit el sem tudsz képzelni.


Imádkozz Istenhez és kérd nagyon sokszor, hogy legyen abban részed.


Amíg azt véled, hogy a feltétel nélküli szeretet semmit sem ér, nem tudsz semmit.

2020. aug. 13. 21:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!