Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi és Zoom! "Összejö...

Jehova tanúi és Zoom! "Összejövetelek videókonferencián keresztül" -erre hol lehet feliratkozni?

Figyelt kérdés

Ezt találtam a jw oldalon:

[link]



2020. aug. 10. 21:45
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
34%

---Amíg azt véled, hogy a feltétel nélküli szeretet semmit sem ér, nem tudsz semmit.---


Ne forgasd ki,önmagában nem ér semmit,ez olyan mint amikor jézus azt fogja mondani hiába mondtátok Uram! Uram! Távozzatok tőlem....


---Nem vagy szavahihető.---


De az vagyok,épp hogy nagyon illedelmes,mert gondolom nekem válaszoltál.

2020. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
34%

---feltétel nélküli szeretet ---


E z van a krisna tudatu hiveknél is,ugyanugy mint a jehovista hiveknél,de mitsem ér,igy már szájbarágósan érted?

2020. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Egyetérteni nem fogok veled. Szépen meg lettél kérve, hogy ne offolj, de azóta is azt teszed, plusz mások hitét gyalázod.


Távozz.

2020. aug. 14. 04:39
 34/45 anonim ***** válasza:
62%
Engem még mindig az érdekelne, hogy e-mail cím alapján hogy tudja kiszűrbűnügy vén, hogy ha megadja egy ismeretlennek ennek a csatornának az elérhetőségét, akkor az nem fog beleszólni vagy mást. :(((
2020. aug. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 KZitus ***** válasza:
63%

#12

Részben igazad van. Ha pl. te , vagy bárki olyan kérné tőlem a linket, akit egyáltalán nem ismerek, annak valóban nem küldeném el, mert nem tudom milyen szándékkal szeretne részt venni.

De akiknek küldöm, azokat valamennyire ismerem, és ma már rendszeresen jelen vannak a gyülekezetünkben két olyan országból, ahol a jelenlegi covid miatt otthonról élik(dolgoznak, tanulnak) az életüket.



A gyülekezettől: "Továbbá megkérünk mindenkit, hogy az alábbi Zoom-os meghívót NE KÜLDJÉTEK TOVÁBB SENKINEK. Bár az összejöveteleink nyilvánosak, inkább arra kérlek benneteket, hogy jelezzétek, hogy ha valakit szeretnétek meghívni, és annak a személynek mi küldjük a meghívót. Ezentúl csak úgy fogjuk az új email címeket fogadni, ha az a személy ír egy emailt a ... címre, aki szeretne csatlakozni. Bediktálás alapján nem áll módunkban küldeni a meghívó emailt. Köszönjük!"


"Akkor rosszul tudod!" - igen, előfordul ez is velem, mint mindenkivel. De amiben nem vagyok teljesen bizonyos, ahhoz nem szólok hozzá. És te?

2020. aug. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
58%
33-as vigyázz a szádra! Ne légy gőgős jehovista!
2020. aug. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

#36. Kifinomultan fogalmazok. Te vagy, aki kezdettől fogva offol. Hoppá.

Nem vagyok jehovista - ha van egyáltalán ilyen szó.

Minek jársz ehhez a kérdéshez? Semmit nem tudsz hozzászólni a kérdéshez. Távozz offoló.

2020. aug. 14. 11:52
 38/45 anonim ***** válasza:
71%
38-as azért mert a jehovistákkal rossz lehetett a tapasztalatod,vagy a családod bármi ráment erre,azért nem kéne igy megnyilvánulni. Én is elitélem őket a hamis tanok miatt,mert nem Istentől vannak de azért nem kell igy beszélni.
2020. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Írtam már, hogy távozz innen offoló.
2020. aug. 15. 20:49
 40/45 anonim ***** válasza:
34%
42- remélem nem nekem zörögsz!
2020. aug. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!