Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik jobban hozzáértők;...

Akik jobban hozzáértők; szerintetek van a létközben vagy a halál utáni létben egyfajta gondviselés, létezhet-e ez, ha van másvilág?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is!
2020. aug. 14. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
9%
A lét után nincs lét. Vagyis a halál után nincs élet. Onnantól megoldódik minden gondod, ne aggódj.
2020. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Max begyűjtés van haszonszerzés céljából. Miért lenne ok nélkül csak úgy önzetlenül bármi féle gondviselés? Szürreális életszérűtlen elképzelés hogy csak úgy valakinek ezen vagy a másvilágon a fenekét is kinyalják. Már a gesztus mögött is hátsó szándék van, vagy valamit valamiért alapon működik a való világban kivétel nélkül. Aki evvel nincs tisztában azt úgy hívják hogy potenciális áldozat.
2020. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Isteni gondviselésre gondoltam!
2020. aug. 17. 10:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsánat, ha láttam volna, hogy vallás, nem is válaszolok. Gondolom arra nem vagy kíváncsi, hogy szerintem nem létezik Isten.
2020. aug. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért az érdekelne, hogy isteni gondviselés témában kit tartsz hozzáértőnek?
2020. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem. Hogy ne lenne? Azt gondolod csak az életben van gondviselés? Az egész egy alaposan megtervezett folyamat, aminek az életek csupán villanásnyi kis része. Mint egy játék az élet szüneteiben.
2020. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A mennyben minden tökéletes lesz. Te is, mindenki. Örökké boldog leszel. Habár ezt most így nehéz elképzelni. Viszont ha a pokolra jutsz, az nem olyan mint sokan képzelik, hogy "haha majd hitlert tanítom tiktokozni" meg hasonlók. Ott kínkeserveren fogsz szenvedni, örökkön örökké.
2021. febr. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!