Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért érzem azt, hogy ezek a...

Miért érzem azt, hogy ezek a dolgok nem véletlenül történnek? Többi lent

Figyelt kérdés
Újra és újra találkozok olyan emberekkel a múltamból akikkel általában szorosabb kapcsolatban voltam vagy munkahelyi vagy párkapcsolati,de mindig csúnya vagy legalább semleges vége lett a kapcsolatunknak és általában fenyegető/ellenszenves az újbóli viszonlátás . Így röviden tömören.

2014. júl. 14. 23:20
 1/8 A kérdező kommentje:
azt, azért elfelejtettem elmondani ,hogy a legkülönfélébb élethelyzetekben , a legkülönfélébb időpontokban találnak meg folyton , és mindig úgy,hogy szinte sose számítok rá.
2014. júl. 14. 23:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugye milyen furi?véletlenek nincsenek.
2014. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
most gondolkodtam,hogy mi,miért stb. és arra jutottam ,hogy ezek az úgynevezett viszontlátások mind egytől-egyig általánosan körülbelül 1 évre rá történnek meg a "szakítástól/továbblépéstől" számítva. Mintha kapnék valami visszatekintési alapot a múltamba 1 év távlatából , és ez már több éve így van. Az adott illető ilyenkor a sérelmeit fejezi ki valamilyen formában akár erőszakos cselekedetben (sajnos volt rá példa), akár sértő szavakban, akár csak megvető tekintettel, és ilyenkor mindig eltűnnek a régi érzések/érzelmek amiket az illető váltott ki belőlem, és ezek után érzem igazán ,hogy tovább léptem még, ha olykor rossz eseményeket is kell átélnem.
2014. júl. 15. 00:46
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne magyarázd bele, véletlenek.
2014. júl. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jaja biztos belemagyarázom... elhiszed,ha legalább ugyanilyen élethelyzeteket átélnél te is így vélekednél?!
2014. júl. 15. 10:11
 6/8 anonim válasza:
67%
Véletlenek nincsenek!Nem hiszek a véletlen találkozásokban. A világ törvénye olyan, hogy ami egyszer elkezdődött, azt be is kell fejezni.Minden így működik.A te eseted egyértelmű.Azért találkozol újra és újra xy-nal,mert valami dolgod van vele még.Lehet éppen az,hogy ne úgy váljatok el ahogy...
2014. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ja hát mondom általában valami revans szerű dologért üldöznek folyton ezek az emberek. Nem viccelek volt aki a szomszédos országból fenyegetett meg és jött haza 1 év után,hogy egy sérelmét megbosszulja, megkeressen és lám milyen véletlen,hogy épp ott épp abban a percben össze is találkoztunk. Már csak nevetek ezen ,ahogy rajta is,de akkor és ott bizony meglepett. Hozzáteszem nem tudta,hogy hol keressen...
2014. júl. 15. 20:19
 8/8 Skorpió87 ***** válasza:

Csak nehogy bajod essen, nehogy valami agresszív ember bántson... Hát elég fura mindez, ahogy leírod.



Mondjuk érdekes. Én régebbi barátnői kapcsolatomat hagytam félben, és most újra kezdtem velük. Aki meg volt, azzal összevesztem sajnos. De hiányzik még, csak egyelőre még nem tudom vele megbeszélni a dolgokat, még nem jött el az ideje. Vannak fura dolgok..

2014. júl. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!