Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek milyen dolog az...

Szerintetek milyen dolog az valaki csak azért meg templomban egyházba hogy találjon magának párt és utána már nem megy? ismertek ilyeneket?

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 16:13
 1/9 A kérdező kommentje:
szerintetek akkor nem lehet hívő nagyon?
2020. aug. 15. 16:15
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Konkrétan nem ismerek ilyet, de el tudom képzelni, hogy valaki így akar felszedni egy csajt.


Viszont nem teljesen biztos, hogy hazug az az ember, mert például én nem vagyok katolikus, de ha szeretnék Istenfélő párt találni magamnak, akkor a katolikus templom is jó hely lenne erre és ha már megtaláltam a párom, akkor lehet többet nem járnék, de attól méh hinnék Istenben.

2020. aug. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért a világban nem azért vagy H párt találj?!?mindent meg lehet magyarazni meg az ellentéteket is.
2020. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy meg falut még kisebb településeket leszámítva nagyva fluktuacio tehát egy városi hagyományos templomban de gyülekeztek kis típusú "megjelenések"vannak....
2020. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem gyulekezetisztikus megjelenés van..


Jav

2020. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen ismerek. Ezt nevezik alattomosságnak. Csak nem értem, hogy tud a lelkiismertével megbirkózni, illetve azzal, hogy becsapta azt az embert aki állitólag az élete párja lesz.
2020. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivan most máriáról vn-szóő nem ment el a templomba?!?
2020. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Németh Sanyihoz is azért jár mindenki, hogy párt találjon vagy szeretőket...
2020. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Annyira hiteles és jó ember,ne bantsatok már



.

2020. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!