Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Van itt olyan...

Keresztények! Van itt olyan aki elfogadja az evolúciót? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Ugyebár Isten a Biblia szerint a hatodik napon, megteremtette az összes szárazföldi állatot. De az evolúció pedig mást magyaráz. Ti hogyan fogadjátok el?

2020. aug. 18. 10:09
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
15%
Kidobom a Teremtést és a helyére helyezem az evolúciót és Ősrobbanást.
2020. aug. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
18%
Sehogy. Az emberek NEM A MAJMOKBÓL VANNAK!!! Ennyi erővel most már miért nem alakulnak át emberekké???
2020. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Ez igaz! És én is olyan varázslatosnak tartom, hogy az ember majomból lett! De nekem pedig a teremtés sántít, hogy a nő a férfi oldalbordából lett teremtve és pucérok voltak. De szerintem úgy történt az evolúció, hogy mikor a mai ember, ember lett a majomból, az Isten azonnal adott neki örök életet és szabad akaratot. Nem jó ötlet ez? Mert ugye a majmok is állatok, de mi már nem! Mert mi tudatos lények vagyunk!
2020. aug. 18. 10:36
 4/42 anonim válasza:
25%
#2 vagyok. Isten az ötödik napon teremtette az állatokat, hatodikon az Ádámot és Évát. Nincs ötletelés, ez így volt! És igen, meztelenek voltak, mert akkor még nem kellett ruha. Ami a Bibliában meg van írva, azt nem kell átvariálni, kiforgatni. El kell fogadni, és kész!
2020. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim válasza:
56%
*hatodikon Ádámot és Évát
2020. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
0%

#3 Attól még állatok vagyunk,de jóval nagyobb dicsőséggel,tudással.

Isten nem törődött velünk egészen Mózesig.Ott rájött,hogy értelmesek és tanulhatnának szeretet,de mára erősebbek lettünk nála...

2020. aug. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
73%
#2 Majd az évmilliók során szépen lassan változni fgonak és új faj keletkezik.Mindig vááltoznak egy kicsit és így keletkezik egy új faj.
2020. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyunk állatok, mert nem ösztönösen viselkedünk! Láttál már állatok? Na és mit csinálnak? Összevissza kakálnak, ölik egymást a saját szájukkal, ellopják a tojásukat stb... nincs is bennük erkölcs!
2020. aug. 18. 10:48
 9/42 anonim ***** válasza:
79%

Tehát akkor volt Ádám és Éva.

Szóval be kell népesíteni a földet.

Csinálnak 2 gyereket legalább. Akkor ki kivel hogy ne legyen fogyatékos az egész emberiség?

Fújj...

Egyébként a vallás és az evolúció nem zárja ki egymást.

2020. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Akkor még nem voltak betegségek és vírusok se. Sőt, nem volt vérfertőzés sem, és akkor amikor éltek, nem volt számukra semmi rossz sem! Ezért tudtak a tesók khm... Olvasd el a Bibliát, hamár nem tudsz olvasni, hogy ateista ne írjon...
2020. aug. 18. 11:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!