Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi! Miért erőlködtök...

Jehova Tanúi! Miért erőlködtök ha a ti "bibliátok" hazudik és sok mindenben téves? Nem is vagytok keresztények! Erre nagyon kíváncsi vagyok, hogy miért...

Figyelt kérdés

1. Jézus azt mondta, hogy "Atyám házában sok hely van, ha nem így volna, megmondtam volna nektek"


Soha nem volt olyan, hogy 144 000 férőhely van ott.


2. Nem oszlopon halt meg a keresztények Istene (mármint a Jézus), hanem a kereszten!

3. Olyan nincs, hogy a Biblia azt írná, hogy a születésnapot és a karácsonyt ne ünnepeljük. Sőt nem csak ezek az ünnepek pogány szokás, hanem pl. nem tudom... Igazi keresztények segítsetek, hogy mi volt még pogány szokás vagy milyen pogány találmányok vannak még!



2020. aug. 18. 16:43
1 2 3
 21/26 curios man ***** válasza:
60%

és látod??

megint nem a kérdésre felvetésre reagáltál mint egy olyan valaki aki sértett, és séretettségénél fogva védekezik De nem tisztázza a helyzetet es fogalmakat.

2020. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
A kérdést már rögtön az első válaszomban megválaszoltam...
2020. dec. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 curios man ***** válasza:

sajnálom de tévedsz.:)

minden esetre azt kívánom, hogy amikor feltámadunk mind, akkor jó ítéletre támadj fel te is.

Shalom

2020. dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
62%

Vidiripi


"Vitázok én nagyon szívesen a Te Bibliádból is."


Filippi 2:6 (Károli)

Filippi 2:6 (Ú.V.F.)

2020. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 curios man ***** válasza:
nem tudod hogy mit beszélsz
2020. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 curios man ***** válasza:

görögből vitázz

ne őrtorony aknamunkából amielyik előírja, hogy mit gondolj egy igevers hallatán.

józan ész és tenyek alapján juss el az igazságig. mert az ujvilág fordításból nem fogsz!!

2020. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!