Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak keresztények írjanak!...

Csak keresztények írjanak! Csak én félek attól, hogy az ateistáknak van abban igazuk, hogy Jézus csak elájult a kereszten és, hogy nincs Isten? Hiszek mind kettőben, hogy léteznek, de félek ha kiderülne, hogy nincs Isten.

Figyelt kérdés

2020. aug. 22. 06:38
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
73%

Épp ez a lényeg, hogy higgyünk, de nem az azeistáknan.

Megingott a hited

2020. aug. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Biztosan. De én mindig félek, és ateista nem leszek. Csak az igazságtólfelek, hogy mi van ha még a mi életünkben kiderül?
2020. aug. 22. 07:01
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy csak elájult a kereszten. :D A keresztrefeszítést nem igazán lehet túlélni. Főleg, hogy előtte még meg is korbácsolták, ami elég komoly vérveszteséget okozott. Szerepel a sztoriban, hogy egy katona Jézus oldalába szúrta a lándzsáját Jézus halála után és onnan víz és vér folyt ki. A "víz" a tüdőben felgyűlt folyadékot jelenti és fulladásos halálra utal. Azért szúrta bele a lándzsáját a katona, hogy így ellenőrizze, hogy beállt-e már a halál. Akkoriban nagyon profint értettek a kivégzéshez, nem fordulhatott volna elő, hogy csak elájult.
2020. aug. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
És feltámadás hogyan lehetséges? Csak megírták a Bibliában Isten nélkül? Vagy pedig földönkívüli volt egy emberi formában? Csak kíváncsi vagyok ezekre.
2020. aug. 22. 07:07
 5/38 anonim ***** válasza:
19%
Az a helyzet,akkor,hogy nincs Isten és csak önmagunkban bízhatunk.Nem érdemes Istenben bízni,mert cserben hagy.Egyedül vagyunk.A halál ellen senki nem ment meg,de az senkit nem érdekel,mert az csak halál.Az emberek hamarosan istenekké válnak és önmgaunkat hívhatjuk csak segítségül.Én vagyok Isten és te is Isten vagy mostantól.:D Ámen!
2020. aug. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Nem érdekel amit Jézus tanított, hogy még az ellenségeket is szeressük... Mondom, hogy csak keresztények írjanak! Nem tudsz olvasni? De bizonyítsd beh, hogy Jézus feltamada csak mítosz!
2020. aug. 22. 08:06
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Mint a 3-as is irta, olyan nincs, hogy csak elajult a kereszten. Szerintem az ateistak sem azt vonjak ketsegbe, hogy Jezus meghalt, hanem azt, hogy feltamadt.


A feltamadas az ugy volt, hogy akik akkor eltek, sokan mondtak, hogy talalkoztak vele a halala, sot a temetese utan. Ezt irtak le. Most ez hit kerdese, hogy elhisszuk vagy nem. Tudni nem tudjuk. Az ateistak sem tudjak jobban, mint mi. Csak ok mivel nem hisznek Istenben, nem hiszik el, hogy valaki feltamadhat, ha Isten ugy akarja.

Ez mar utolag nem fog jobban kiderulni.


Ne félj már annyira!

Osszeolvastal egy csomo hulyeseget a neten?

Nyugodtan rakd felre ezt, hogy feltamadt, elajult, foldonkivuli, hogy volt, hogy lesz.


Nyugodj meg, es gondold vegig, hogy te mit erzel: van Isten vagy nincs? Akarsz Istenben hinni vagy nem?

A tobbire lesz egy egesz eleted, hogy megertsd.

2020. aug. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Hiszek, és hiszem azt, hogy Jézus Krisztus feltámadt. Remélem nem kamu az egész.
2020. aug. 22. 08:33
 9/38 anonim ***** válasza:
21%
Jézus volt Istenfia,akit megöltek és megettek és harmadnapra meghaltak miatta a római katonák...
2020. aug. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
15%
Komolyra véve,van Isten,de nem Ő teremtett és nem tőle származunk.
2020. aug. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!