Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak keresztények írjanak!...

Csak keresztények írjanak! Csak én félek attól, hogy az ateistáknak van abban igazuk, hogy Jézus csak elájult a kereszten és, hogy nincs Isten? Hiszek mind kettőben, hogy léteznek, de félek ha kiderülne, hogy nincs Isten.

Figyelt kérdés

2020. aug. 22. 06:38
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
38%
ja írtad, bocsi.
2020. aug. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként a Jézus dossziéi című filmet érdemes lenne megnéznek, szószerint ezekről van szó(Biblia, keresztrefeszítés) . Egy ateista megtérése, miután minden ötletből kifogy, érdekes mert mindkét oldalt bemutatja, aztán pedig a következtetés.
2020. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
38%
*megnézned (persze másnak is ajánlom, akit érdekel)
2020. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
34%
#33 #34. Megnéztem,köszi a tippet. :) Hasonló mint az Isten-e Jézus című könyv.
2020. aug. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
38%
Én is egyszer a nicelife-on néztem meg, nagyon jó :) (youtoube-on is fut egy ilyen cimmel, de az nem a film)
2020. aug. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%
Jézus járt vízen, kézrátétellel gyógyított, ételt sokszorozott meg. Akkor már jóhogy magát is meg tudta gyógyítani. Három nappal később tért vissza, ahogy Lázár feltámasztása is 3 napig tartott. Lehet, hogyha a lélek elhagyta a testet ennyi időre van szüksége, hogy újra összekapcsolódjon, vagy csak így működik ez a technika.
2020. szept. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
50%

Az ateistáknak egyáltalán nincs igazuk sem ebben sem más témában.Én nem félek ettől mivel már kiderült ennek az ellenkezője mint amit állítólagosan állítanak bár én még nem hallottam volna hogy ilyen elvet képviselnének. de ahogy haladunk a korszak lezárásához egyre vadabb és durvább elvek és véleményeket fognak vallani az emberek amely távol áll a Bibliai kinyilatkoztatástól elvektől és doktrináktól.


Ef 2:20-22

20 mert ráépültetek az apostolok és a próféták alapzatára, lévén a sarokkő maga Krisztus Jézus,

21 akiben az egész épület egybeilleszkedvén szent templommá emelkedik az Úrban,

22 akiben ti is együtt épültök szellemben az Isten lakóhelyévé.



Márk 5:22-24

22 Odament hozzá egy zsinagógai elöljáró, név szerint Jairosz, aki meglátva őt a lábai elé borult,

23 és nagyon kérte: - A kislányom a halálán van, jöjj, tedd rá a kezedet, hogy meggyógyuljon és életben maradjon!

24 Jézus el is ment vele. A nagy tömeg, amely követte őt, összepréselődött körülötte.


Kimarad egy rész:


Márk 5:35-36

35 Még beszélt, amikor a zsinagógai elöljáró házából ezt a hírt hozták: - Leányod meghalt. Miért fárasztanád tovább a Mestert?

36 De Jézus meghallva a hírt, így szólt a zsinagógai elöljáróhoz: - Ne félj, csak higgy!

2020. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
És reménykedjünk, hogy a Kereszténység igaz! Kár, hogy nincs időgépünk.. :(
2020. szept. 1. 13:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!