Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak keresztények írjanak!...

Csak keresztények írjanak! Csak én félek attól, hogy az ateistáknak van abban igazuk, hogy Jézus csak elájult a kereszten és, hogy nincs Isten? Hiszek mind kettőben, hogy léteznek, de félek ha kiderülne, hogy nincs Isten.

Figyelt kérdés

2020. aug. 22. 06:38
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
74%
Elájult? Újabban az ateisták azzal jönnek, hogy Jézus kitalált személy, sose létezett.
2020. aug. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Akkor miért van onnan annyi írásos emlék?
2020. aug. 22. 09:09
 13/38 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem igen is létező személy volt. A militáns ateisták akik szerint Jézus kitalált személy az én szememben nem jobbak a laposföld hívőknél, a Holdra szállás tagadóknál vagy az evolúció tagadó kreacionistáknál.
2020. aug. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi, hogy te mit gondolsz a csodákról? Ugyan miért nézték félre, vagy pedig miért lett volna illúzió?
2020. aug. 22. 09:14
 15/38 A kérdező kommentje:
Például, amikor meggyógyította a vakokat, elmentek halászni, és az utolsó probálkozásra jött egy csomó hal, meggyógyította a járó képtelent stb... és azok akik leírták azok voltak a tanúk. Ha te pl láttál volna csodát, és leírtad volna mint naplót akkor elhinné neked valaki? Pedig a saját szemeddel láttad!
2020. aug. 22. 09:16
 16/38 anonim ***** válasza:
2020. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
49%

Nézd, egy történetet valaki leírt cirka kétezer éve. Aztán, hogy ez úgy volt vagy nem, azt tudja a fene. Nem azt mondom, hogy nem úgy volt, csak senkinek fogalma sincs, hogy igazából hogy volt...


Aztán tudod még van néhány vallás, amik más emberek más csodatételeiről szólnak. Honnan tudjuk,hogy nem pont azok igazak?

2020. aug. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Azt mondják, hogy Jézus Krisztus a bizonyíték, hogy a keresztény vallás az igazi. És ott van a Biblia.
2020. aug. 22. 09:26
 19/38 anonim ***** válasza:
55%

Szia,

Ha hallgatsz mélyen a lelkiismeretedre akkor tudod, hogy mi az igazság..az a gondolat ami nyugalmat ad a lelkednek.


Egyébként csodák most is történnek, picit olvas utána:

[link]

[link]

[link]


Isten áldjon+hallgass a lelkiismeretedre és védőangyalodra!

2020. aug. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
70%

18: és mi a bizonyíték arra, hogy Jézus Krisztus tettei tényleg úgy történtek, ahogy és, hogy ami a Bibliában le van írva az mind úgy volt.


Ugyanitt honnan tudod, hogy pl amit a Korán ír az meg nem igaz?

2020. aug. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!