Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csakis keresztényeket kérdezem...

Csakis keresztényeket kérdezem! Szerintetek az Armageddon még a mi életünkben fog bekövetkezni, hamár ilyen sok gonosz dolog van?

Figyelt kérdés
Katasztrófák, lázadások, zavargások, vírusok, háborúk stb...

2020. aug. 27. 20:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem. De sok szekta le fogja magát égetni, de továbbra is lesznek vakok.
2020. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Mert régen ilyenek egyáltalán nem voltak ám!

Tudod, soha olyan békés nem volt az élet, mint most pár évtizede.

2020. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

A kettesnél a pont.

Sok felmenőm cserélne velem, hogy jelenleg az a legnagyobb problémám, hogy holnap időben kész lesz e az autóm vagy nem fogok tudni elmenni a moziba.

2020. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

"Katasztrófák, lázadások, zavargások, vírusok, háborúk stb..."

Mondj egyetlen évszázadot az elmúlt 2000 évből, amikor ezek nem voltak jelen. Én nem tudok ilyet, de te hátha. Ha pedig nincs ilyen, akkor most mi a különleges a jelenlegiben?

Ráadásul a Szentírás szerint nem lehet tudni, hogy mikor jön vissza Krisztus, Péter levelében olvashatod, hogy "mint éjjel a tolvaj", tehát váratlanul, amikor nem is számítasz rá. De Jézus példabeszédeiben is ez szerepel, nem tudhatod, hogy mikor érkezik a vőlegény, vagy a ház ura.

2020. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
5%
Egyáltalán nem fog bekövetkezni, ne félj tőle. Mint ahogy Jézus sem lehet Krisztus, ez már önmagában is ellentmondás. Pontosan tudom, mit beszélek, mert sok évet öltem a Biblia tanulmányozásába.
2020. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

"mert sok évet öltem a Biblia tanulmányozásába"

Ez mindent eldöntő érv. Egy noname emberke éveket töltött a Biblia tanulmányozásával. Akkor most már biztos úgy van.

2020. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
1%
5-ös vagyok, és ha érdekel a kilétem, írj rám privátban. Krisztus=messiás, azaz felkent. A Felkentnek Dávidtól kell származnia. A Biblia családfájában leírt Jézus nem Dávidtól származik. Ennyi. De ettől még ebben minden keresztény hinni fog. :)
2020. aug. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Én tényleg nem szeretnék senkit sem megsérteni, de a Jehova tanúi és egyéb világvége váró szekták újra újra tévednek amikor bejelentenek egy időpontot, amikor véget ér a ma ismert világ. Nem gondoljátok, hogy ha újra és újra tévedtek ezzel kapcsolatban, akkor valami gond van a teológiátokkal?
2020. aug. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

Igen,

Jehova Tanúi nem a világ végét várják, és hirdetik, hanem Isten messiási királyságának uralmát. És nem az egész világnak lesz vége, hanem a jelnelegi emberi uralomnak, rendszernek.

2020. aug. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Én csak azt tudom, hogy kb 10000 éve létrejött egy olyan kúltúra, ami vagy asszimilál mindent, vagy elpusztít mindent. Nincs élni és élni hagyni elv. Ez így önpusztító is. Mér augusztusban feléltük az azévi tartalékainkat. Még 3.5 év és 8 milliárd ember fog élni a földön. Össze fog omlani a rendszer HA így folytatják az erről döntők.
2020. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!