Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak keresztényeket kérdezem!...

Csak keresztényeket kérdezem! Istent meglehet-e nevettetni? De hogyan, amikor mindentudó, és minden6ó?

Figyelt kérdés
Csak nekem kínos az, hogy Isten mindent lát? Tehát azt is látja, hogy öltözök, vagy épp wécén vagyok. Vagy pedig ruha nélkül vagyok néhány másodpercig... :O

2020. aug. 28. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha tudsz mondani neki olyan viccet, amit még nem ismer.
2020. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Mutasd meg Neki ezt a kérdésed - és nem lesz Isten, mert megszakad a nevetéstől.
2020. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

(Zsoltárok 2:4) 4 Aki égi trónján ül, csak nevet,. . .

Persze nem vicből nevet. A szövegkörnyezet alapján, kineveti azokat, akik szándékosan butaságokat csinálnak, mint ha okosabb dolgokat tennének, mint amit Ő tud megvalósitani.

2020. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha fingasz az is vicces!!!
2020. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt az "Isten mindent lát"-os szöveget nem feltétlen' szó szerint kell nézni. Isten a lelkünket vizsgálja, a lelkünkben lát bele, kicsit átvitt értelemben kell érteni. Mindent tud, tudja, ismeri a gondolataid, tudja, hogy mennyire áll hozzád közel a bűn és mennyire féled az Urat.



Egyébként, ha azt is nézné, hogy hogyan távozik a bélsár, Ő alkotott Téged, szóval előtte nem kell szégyenkezned, hiszen Ő ismer a legjobban :)

2020. aug. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szp72 ***** válasza:
Istenben bár nincs változás, de humorérzéke van, ha egyszer nekünk van. Így örökidőktől fogva nevet minden humoros dolgon.
2020. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!