Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mindenkinek megvan valahol a...

Mindenkinek megvan valahol a párja vagy van aki arra született hogy egyedül kell lennie egész életében? Egyeseknek miért nehéz meg találják a megfelelő társat?

Figyelt kérdés
2020. aug. 31. 17:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

"Mindenkinek megvan valahol a párja" Ez az egyik legpusztítóbb romantikus hazugság.

"van aki arra született hogy egyedül kell lennie egész életében?" Nem, ebbe bele szoktak sodródni az emberek, kevesen választják ezt önként.

Ha csak e 2 végletben tudsz gondolkodni, kedves kérdező, akkor -bocsánat- de menthetetlen h***e vagy.

"Egyeseknek miért nehéz meg találják a megfelelő társat?" Ez egyedi. Aki saját személyiségéért, tetteiért, érzelmi életéért képtelen válallni a felelősséget, annak nincs mit mondanom ez ügyben. Aki vállaja, az fejlődjön. Fejlessze társas énjét, kommunikációját, személyiségét stb.


Te melyik csoportba tartozol? Magad határozod meg.

2020. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Van társ pályatárs oly messze a lakotars,szeretem szád bár oly kicsiny vagy és szükséged sem aggaszt,ragozhatnam H milyen szép az altesti ,de nem ismerlek így nem szedelgek bomlik az aztbeszt,szeretem szád bár oly csupor Tünde,belőled kislányok oly szemtelenebbik szuze,bolondulok oly nyárfa a futasod ha sellő vagy kérlek irgalmazz nekem itt

A parton mint két különböző venhedt korhadt fa,bokolok utánad csókolom utanad,irgalmazz!!!

D.sz

2020. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem pont ezekre az ósdi suletlensegekre voltam kíváncsi. Már bocsi de ha csak félre beszélni tudtok kár volt az ujjaitokat farasszatok. Abszolút nem a kérdésemre valaszoltatok, plane te első. Sok értelmiség nem szorult beled 😂😂😂. Úgy néz ki gond van az értelmező kepessegetekkel.

Ha valaki képes normális választ adni és nem gőgös semmirevalosagot várom 🤗

2020. aug. 31. 18:27
 4/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, szerencsére nem szorult belém "sok értelmiség". Apropó, mit is jelent ez a kifejezés...?


Megpróbálom annyira leegyszerűsíteni a válaszokat, hogy te is megérthesd:

Nem.

Valószínűtlen.

Mert bénák.


Azért azt a nyolc osztályt csak be kellett volna fejezni, nem?

2020. aug. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én magányra születtem, mert nagyon csúnya vagyok.


21 L

2020. aug. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem születtél magányra, csak azt a személyt nem találod egyenlőre, aki így szeret téged. A felszín nem minden.
2020. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem minden, de nagyon is számít. Senki nem tudna beleszeretni egy undorító külsejű lányba.


21 L

2020. aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
"Senki nem tudna beleszeretni egy undorító külsejű lányba." Ó, nem csak világszépeknek lehet kapcsolata. Ha egy "csúnya" nőnek is, bárhol a világon lehet párja, akkor nem lehet kizárni, hogy neked is lesz. Fordíts több figyelmet a belső értékeid fejlesztésére, a külső múlandó.
2020. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés: valahol szinte mindenkinek megvan a társa, csak kérdés, hogy hol: országon belül-kívül, kontinensen túl, stb.? És ha már van ilyen, akkor észrevesszük-e? a észrevesszük, akkor meg is tudjuk tartani?

Szerintem azért vannak kivételek, akik tuti magányra vannak ítélve, pl.: jómagam.

2020. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kedves 19:13-as, miért ítélted magad magányra? Érdekel a történeted.
2020. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!