Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ateisták! Senki sem tudja, de...

Ateisták! Senki sem tudja, de hogyan reagálnátok, ha a halálotok után Jézus Király előtt lennétek az ítélet előtt a Mennyben? Akkor sem hinnétek el, hogy Ő az? Hogy hogy nem féltek ettől?

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 22:01
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok ateista, de amikor valaki ténylegesen megtapasztal valamit, onnantól már nem hit kérdés számára. Gondolj Tamás apostol esetére, s amit Jézus mondott neki. Tamásnak kellett a bizonyosság Jézus feltámadásáról, kézzel fogható bizonyíték, maga Jézus a sebhelyeivel.
2020. szept. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
28%
Miért félnék tőle? Attól se félek, hogy semmi leszek a halál után, akkor miért tartanék a túlvilági léttől? Ráadásul ti vallásosok mindig azt mondogatjátok, hogy a jó emberek a mennybe jutnak, akkor is ha nem vallásosak...
2020. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
43%
Elröhögöm magam és gratulálok Mohamednek a szellemes poénért.
2020. szept. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
82%

"Ráadásul ti vallásosok mindig azt mondogatjátok, hogy a jó emberek a mennybe jutnak, akkor is ha nem vallásosak."


Nem minden vallásban így van. Pl. az én rokonaim Jehova tanúi, és ők azt terjesztik, hogyha nem vagy Jehova tanúja, akkor hiába vagy akármilyen jó ember, Jehova utál téged és elkárhozol.


Amúgy meg az első válaszolónak van igaza, a hit csak odáig hit, hogy meg nem tapasztalod a saját szemeddel. Ezért nem is értem azokat az ateistákat, akik azt mondogatják, hogy majd akkor hiszik el, hogy van isten, ha látják. Ha látod, hogy tényleg létezik, akkor már nem hiszed, hanem tudod. Én simán csak úgy gondolom, hogy nincs olyan értelemben vett isten, amilyenben a keresztények hisznek, de mivel isten nem létezésére ugyanúgy nincs semmilyen bizonyíték, mint a létezésére, ezért ez is csak ugyanúgy hit, mintha valamilyen vallásban hinnék.

2020. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk az is igaz hogy egy kereszténynek minden ateista ami nem keresztény.
2020. szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
84%

Gratulálok annak, aki beveszi, hogy ezt egy keresztény írta ki...


Csak a napi troll, srácok.

2020. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Jézus pártus herceg,csak a keresztények ellopták tőlünk,de majd kapnak a fejükre a pokolban.
2020. szept. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
80%

Kerdezo, te hogyan reagalnal, ha a Repulo Spagettiszorny elott allnal halalod utan? Akkor sem hinned el hogy letezik? Nem felsz ettol?

Nohat, amit ezen sorok elolvasasa kozben gondoltal, ereztel, en ateistakent pont ugyanezt ereztem mikozben a kerdesedet olvastam. Nem, nem igazan felek tole. Mint ahogy te sem a Spagettiszornytol.

2020. szept. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Mindenki abban hisz, amiben akar :)
2020. szept. 8. 23:29
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát, sokkal szívesebben állnék Jézus előtt, mint pl. Wotan, vagy a Tollaskígyó előtt!

De nincs ilyen szerencsénk... szépen elporladunk, azt' kész.

De addig próbáljuk kivédeni azokat a károkat, amelyeket a vallásfanatikusok okoznak.

2020. szept. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!