Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyha megszegtem néhány...

Hogyha megszegtem néhány parancsolatot, vagyis kiment a szájamból amit már komolyan gondoltam, imában megtud bocsátani Isten? Sajnos antiszociális vagyok, nem szeretem az ismeretlen embereket. Többet nem mondok erről.

Figyelt kérdés

2020. szept. 10. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Nyugi, meg fog bocsátani. Tudod, neki az a szakmája.
2020. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szuper. Remélem nem szarkazmus voltál..
2020. szept. 10. 17:36
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Mi lenne ha élnéd az életed (amiből ugye csak egy van) úgy hogy nem azon aggosalmaskodsz hogy egy mesebeli vagy kitalàlt szereplőnek ez tetszett e vagy nem...
2020. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Isten valóban mindig megbocsátó és irgalmas. Nincs az a bűn amit ha őszintén megbánsz Isten ne bocsátana meg ha imádkozol érte.
2020. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális és értelmes választ 4-es! Remélem tényleg megbocsát Isten! :)
2020. szept. 10. 18:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Isten ments!

Még csak az kéne...

2020. szept. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Isten mindenkinek megbocsát. Jézus Krisztus olyan hatalmas, hogy egyetlen csepp vére megváltotta az egész emberiséget. A megváltás teljes volt, nem részleges, hanem teljes egészében végbement, és Jézus halálával bőségesen és túláradóan megtörtént. Ne félj hát, nem haragszik rád. De hogy imáid erősek legyenek, meg kell bocsátanod mindenkinek. Ha haragszol, azzal eltávolodsz Istentől. Egy kereszténynek pedig szeretnie kell az embereket.
2020. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megpróbálom a negatív energiát távol tartani :) remélem annak is örül Isten ha mindig a szobámban kérek bocsánatot... :)
2020. szept. 10. 22:39
 9/9 anonim válasza:
Honnan tudod ha haragszik vagy nem?
2020. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!