Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásosak! Miből lehet...

Vallásosak! Miből lehet tudni, hogy a Biblia tényleg Isten szava? Nem az ateistákat kérdezem, mert ti soha nem fogtok egyet érteni velünk, hívőkkel.

Figyelt kérdés

2020. szept. 11. 17:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen mindegy hogy ki válaszol, a válasz úgyis az hogy hinni kell benne.
2020. szept. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
És azt is gondolom, hogy egy hívő, egy ateistát sohanem tudja meggyőzni, hogy létezik Isten. :(
2020. szept. 11. 17:26
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Logikai úton biztos hogy nem.
2020. szept. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Szoktam olvasni valós történeteket amikor az ateistákból maguktól lesznek vallásosak. De csak magából. Pedig előtte utálta és semmiképpen sem hit Istenben.
2020. szept. 11. 17:34
 5/30 anonim ***** válasza:
96%

Ateista voltam, hívő vagyok. :)

A Bibliát és a hitet pedig logikai úton közelítem meg, egy egyszerű kérdést szoktam csak feltenni, mikor nem értek valamit, ez pedig a "miért?".

A válasz mindig megérkezik, mert tiszta szívből keresem.

2020. szept. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Szuper :) folytatjuk privátban? Csak kíváncsi vagyok és szeretek erről beszélni.
2020. szept. 11. 18:11
 7/30 anonim ***** válasza:
17%

Őrtoronyból èrkezik a válasz gondolom.


Kèrdező fuss,rohanj ,menekülj

Mert tanu lesz belőled....

2020. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Én nem tanú vagyok, hanem keresztény. Mert Jézus követése = örök boldog élet.
2020. szept. 11. 18:20
 9/30 KZitus ***** válasza:
55%

Szia

Teljesen bizonyos, hogy a Biblia Isten szava! Miért állítom ezt ilyen bizonyossággal? Mert meggyőződtem róla személyesen.

Itt pár sorban nem lehet erről meggyőzni senkit. Ezt személyesen kell megtennie mindenkinek. Pici ízelítőt azért elküldök neked, miért lehetünk biztosak Isten Szavában:

[link]

2020. szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

#5

Én meg hívő voltam és ateista lettem. :)


A Bibliát és a hitet egy idő után én is logikai úton közelítettem meg. Így lettem ateista.

Ha nem értek valamit, akkor én is mindig fel szoktam tenni azt az egyszerű kérdést, hogy "miért?".

Annyi a különbség, hogy amíg hívő voltam, addig a válasz "Isten" volt.

Ateistaként a válasz az, hogy "nem tudom".

2020. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!