Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van olyan keresztény felekezet...

Van olyan keresztény felekezet akik nem nézték,nézhették meg Mel Gibson Passio c.filmjét?

Figyelt kérdés

Kik nézték ,kik nem?

Kèrlek emlitsètek meg melyik gyülihez,irányzathoz tartoztok.



2020. szept. 12. 14:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Hitgyüliben nem nagyon szabad megnézni.
2020. szept. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Előző info nem tudom honnan van, en hites vagyok és megnéztem. Inkább nem ajánlották, mert nem a Biblia alapján készült, hanem egy bigott római katolikus apáca látomásai alapján.
2020. szept. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Én még nem néztem meg, de nem azért, mert tiltja bárki is. Hitgyüliben miért nem szabad?
2020. szept. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Meg szabad nézni ismétlem, csak nem ajánlották, mert nem a Biblia alapján készült.
2020. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Miben másabb, mint a Biblia? Nem, nem tervezem megnézni, csak kiváncsi vagyok.
2020. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%

"csak nem ajánlották"

Hát persze, senki se gondolta, hogy fegyvert tartanak a fejedhez, hogy ne nézd meg. Viszont az már elég erős, hogy megmondják mit "ajánlanak" megnézésre és mit nem.

2020. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%

"elég erős, hogy megmondják mit "ajánlanak" megnézésre"


Mért lenne erős? Megspórol 2 órát. Mindenhol ez van...film(nem)ajánló már kiveri nálad a biztosítékot... Pl. Balázsékhoz is beírsz a rádióba, ha nem ajánlanak egy filmet? Vagy haverodat leoltod ha nem ajánl valamit?


Még csak nem is hallottam erről a filmről, de ahogy írták "egy bigott római katolikus apáca látomásai alapján készült"; innentől kezdve nem is érdekel.

2020. szept. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%

"Még csak nem is hallottam erről a filmről, de ahogy írták "egy bigott római katolikus apáca látomásai alapján készült"; innentől kezdve nem is érdekel."

Hát persze, s ha azt írja, hogy Szíriuszról érkezett unikornisok ihlették a filmet, amennyi eszed van, azt is elhiszed :D

Persze, hiszen egy közel nulla hasznosságú hozzászóló egyéni rosszindulatú véleménye az valami megingathatatlan fundamentum.

2020. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%

Ezek szerint te egy nálunk sokkal értékesebb, okosabb, bölcsebb, nagy tudású és megingathatatlan világnézettel rendelkező ember vagy, aki kedvére, általa nem ismert embereket kinevethet, butának és haszontalannak nyilváníthat ki egy olyan oldalon ahol ennek alapból semmi értelme... :)


Nézd meg a filmet, jó szórakozást. Holnap várom a beszámolót.

2020. szept. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
7# èrdemes legalàbb youyube on belenézni.Jezus utolso nehàny oràjat dolgozza fel.
2020. szept. 12. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!