Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hit gyülekezete??

Hit gyülekezete??

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hiszek Istenben Mindenhato Atyaban és Egyszulott Fiaban Jezusban! De azt mondom a hit bennünk el! Én jártam gyulibe teljesen meg bolonditottak, be zavartak az agyam úgy hogy azóta pszihiaterhez járok! Csak a pénzre mennek és meg bolonditanak! Ti mit gondoltok a hit gyulirol? Ilyeszgetnek a pokollal stb
2020. szept. 16. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha egyszer ki tör a pánik, ezek az emberek fognak elsõnek fosztogatásba meg erõszakba lendülni.
2020. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Vallási fundamentalista neo-protestánsok. Ha hívő ember vagy válassz a történelmi egyházak közül, kerüld el a pünkösdistákat és a többi karizmatikus mozgalmat, valamint a Jehova tanúit is, úgy keresztények ők mint a mormonok.
2020. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Én azt gondolom, hogy akkor ne járj oda. Amúgy se vagyok túl jó véleménnyel róluk, ezen az oldalon is írogat 1-2 fanatikus tagjuk, néha olyanok, mintha hét ördög lenne bennük.
2020. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Én is hiszek!De nem jártam és szerintem nem is fogok gyülibe járni.Mindenki úgy hisz ahogy akar de nekem az a véleményem a gyüliről,hogy elterelődik az ember figyelme az igazi tanításról.Nem biztos hogy igazam van de én nem szeretnék járni.
2020. szept. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Válaszd azt, amit igaznak tartasz. Ha összhangban van bármilyen vallással, akkor azt, ha nincs egyikkel sem, akkor is.
2020. szept. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Én Hit gyülibe járok kb 5éve. Nem tudom mivel bolondítottak meg téged...de velem ilyesmi nem fordult elő. Az odajáró emberek nagyrészéről jó véleményyel vagyok. Engem ilyesztegetni nem ilyesztegetnek pokollal mivel én hiszek Istenben és elfogadtam Jézus megváltását. Szerintem a pokol csak annak ilyesztő/fél tőle ha nem tértél meg teljes szívedből/nem keresztelkedtél meg vagy a hitedet elveszítetted. Ami a pénzt/anyagiakat illet tőlem még egy fillért nem kértek el kötelező jelleggel(Tudom egyesek számára hihetetlen). Amit háránynak tudok mondani, hogy néhányan azért csak azért járnak oda, hogy a folyosó kajáljanak és beszelgessenek. Illetve néhány interneten írt cikkel nem tudok egyetérteni( gondolok itt a Hitrádió cikkeire). A pásztorokról is jó véleményen vagyok. Van 1-2 akivel személyesen tartom a kapcsolatot és abszolút emberségesek es segítőkészek.
2020. szept. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Őrült egy szekta az. Egy igazi pénzmosoda.

A főnökről már első blikkre ordít hogy valami nincs rendben vele.

2020. szept. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Ezt a kérdést hányadjára teszed már fel??
2020. szept. 17. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

"válassz a történelmi egyházak közül,"


Na hiszen.....

2020. szept. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Szekta a köbön. Be kéne tiltani!
2020. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!