Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Le lehet vetetni valahogyan a...

Le lehet vetetni valahogyan a keresztenyseget?

Figyelt kérdés
zavar hogy hivatalosan keresztenynek szamitok, mert ateista vagyok es nem szeretem a vallasos embereket sem.

2020. szept. 18. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Mivel nincs ilyen hivatalos nyilvántartás, ezért ökörséget írsz.


"nem szeretem a vallasos embereket sem"

Én a hülye emberekre szoktam ezt mondani, szóval téged se kedvellek :D

2020. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Ki fognak röhögni, ha ateistának hívod magad és jól megdobálnak a keresztleveleddel....
2020. szept. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Én is ateista vagyok, és abszolút nem zavar, hogy megvagyok keresztelve.

Amúgy ki lehet keresztelkedni, ha akarsz. Elmész a plébániára ahol megkereszteltek, és ott meg lehet szüntetni.

2020. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

"Amúgy ki lehet keresztelkedni, ha akarsz. Elmész a plébániára ahol megkereszteltek, és ott meg lehet szüntetni."

Ez hülyeség,, ilyet nem lehet. Legfeljebb azt lehet elérni, hogy beírják, megtagadtad a hited vagy hasonló. De ezt is csak úgy, hogy tanúk jelenlétében teszed meg. Viszont továbbra is megkeresztelt vagy.

2020. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

#4

És ha átkeresztelkedsz más vallásra, akkor is megkeresztelt maradsz?

2020. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

#5

Igen. Igazából nincs is átkeresztelkedés, mert a keresztény felekezetek elfogadják egymás keresztségét. Más vallásban meg nincs keresztség.

2020. szept. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Ateistakènt kezeld helyèn a dolgot.A falu bolondja csecsemőkorodban kètes eredetű vízzel összefogdosta a homlokodat,aztán zsebrevágta a keresztszülők pènzes boritèkját.
2020. szept. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
Az ateizmus az egyik legbuygutább vallás, de 7#nek teljesen igaza van. Egy idióta csinált egy ceremóniát, aminek semmi értelme. Ez rád most hat? Nem. Akkor mi a baj? Nem ettől vesznek majd téged körül agymosott idióták. A sors nem pakol köréd hülyéket, csak mert hivatalosan vagy valami.
2020. szept. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Már le is vetetted.
2020. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Egy sátánista meg kell, hogy átkozzon téged egy fekete macska vérével, csak ez hozza le a szentelt vizet. Remélhetőleg nem olyan felekezetbe tartozol, ami teljes alámerítéssel keresztel, mert akkor több macskavér kell.
2020. szept. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!