Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus követői! Volt már...

Jézus követői! Volt már olyan, hogy kicsúfoltak téged, vagy fogyatékosnak neveztek téged a vallás miatt? Pont ezek a hitetlenek miatt akarom, hogy világvége legyen. Mikor jön már vissza Jézus?

Figyelt kérdés

2020. szept. 29. 08:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 A kérdező kommentje:
És ha a tudományt említeném? Pl. a tudomány verje meg!
2020. szept. 29. 18:24
 32/86 anonim ***** válasza:
A tudomány már megverte.
2020. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 A kérdező kommentje:
kérdeztem vmit tőled 3 fél pontos!
2020. szept. 29. 18:51
 34/86 anonim ***** válasza:

Ez tèma a 21. szàzadban?


Mindenki abban hisz illetve nem hisz amiben akar. Az ateistàknak is van egy vilàgkèpe, a hívőknek is. A kettő miért nem fèr meg egymàs mellett?

2020. okt. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 A kérdező kommentje:
Az ateisták is hisznek az űrlényekben pedig nem is találkoztak velük stb... Az is lehet, hogy mindannyian rosszul számolták ki és továbbra is hisznek az ufókban. Mindkettő vallás szerintem. Az ateisták hisznek a szürkékben utána többit tudod. Hiába van a matek, attól még hit. :)
2020. okt. 8. 23:39
 36/86 anonim ***** válasza:

Na, na!

Az ateisták egy rész hisz, mások pedig nem.

Értelmes ateista pedig azt mondja, hogy valószínűleg léteznek, de hogy hol... és mikor... az jó kérdés.

Ez pedig így nem hit.

Már csak azért sem, mert ez ellenőrizhető.

2020. okt. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 A kérdező kommentje:

Nem érdekel a valláskárosult szó. A valószínűleg szó is hit.


Mondom: valószínűleg létezik a bibliai Isten. De nem tudom, csak hiszek, hogy valószínűleg létezik :D


És még nem láttak űrlényt se semmit. Hiába mondják, hogy vannak (ahogy az Isten hívők is) inkább csak a nem tudom van.


Tudtad, hogy a nem tudom az alapállás?

2020. okt. 9. 00:21
 38/86 anonim ***** válasza:

Az a te korlátod, ha nem vagy képes felfogni a kettő közötti különbségeket.

A valószínűség nem hit. Ha 1000-szer dobsz egy kockával, akkor isten bizony egyhatod közelében lesz az oldalak eloszlása.

Tuti.

Űrlények pedig nem léteznek, az űrben nem élnek élőlények. Más bolygókon élhetnek, és mivel NAGYON sok bolygó van, ezért ERŐSEN valószínű, hogy olyan is van, ahol tényleg élnek.


Az istenek hol élnek? Mennyien, milyenek és miért pont ott?

2020. okt. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 A kérdező kommentje:
Űrlények nem léteznek xD
2020. okt. 9. 00:31
 40/86 anonim ***** válasza:

Kicsit még olvass tovább.

Drukkolok!

2020. okt. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!