Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus követői! Volt már...

Jézus követői! Volt már olyan, hogy kicsúfoltak téged, vagy fogyatékosnak neveztek téged a vallás miatt? Pont ezek a hitetlenek miatt akarom, hogy világvége legyen. Mikor jön már vissza Jézus?

Figyelt kérdés

2020. szept. 29. 08:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 A kérdező kommentje:
az ember isten akart lenni, és nem tetszett nekik a Paradicsom élet. A többit már tudod 50-es. Miért nem olvasod a Bibliát és az evangéliumokat? És minek vitatkozol ha te szerinted nincs Isten?
2020. okt. 9. 22:14
 52/86 anonim ***** válasza:

Félreérted. Én nem mondom, hogy nincs, mivel bizonyítani nem tudom. Lehet, hogy van.

Azt viszont nem értem, hogyha mindenható miért tűri ezt a sok mocskot? Azért hoztam a gyerekek példáját, mert ők semmilyen bûnt nem követtek még el, Isten mégis nézi a szenvedésüket. Ez felveti, hogy Isten valóban olyan szerető-e mint te gondolod? (Ha létezik) Aki ilyen dolgok felett siklik el ahelyett, hogy megoldaná egy csettintéssel az jóságos? Vagy inkább egy hatalommániás pszichopata, aki kedvère jàtszadozik velünk?


Kiűzetés a paradicsomból? Ha Isten teremtette az embert, pontosan tudta, hogy enni fog a tiltott gyümölcsből. Minek rakta oda azt a kèt fàt? Amùgy is mindenttudó. Pontosan tudta, hogy esznek belőle.

2020. okt. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 A kérdező kommentje:
mindannyian bűnbe estük. Akár tetszik akár nem. Én beszédproblémás vagyok, de mégis hiszek Istenben. Különben is most a Sátán uralkodik a Föld felett, mert az emberek azt választották. Amúgy az agnosztikus és a sima ateista sokkal jobb, mint a harcos ateista.
2020. okt. 9. 23:38
 54/86 anonim ***** válasza:

A hívők képtelenek normálisan vagy logikusan gondolkodni, és fordítva ülnek a lovon.

A normális módszer az, hogy a világ létezik, és ilyen - a kérdés az, hogy miért ilyen.

Ők meg abból indulnak ki, hogy az isten létezik, és tuti jó, aztán ezt magyarázzuk meg.

Na, ez nem fog menni.

2020. okt. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 A kérdező kommentje:

Menni fog mint a karikacsapás.


Az ember a gonoszt választotta a legelején, a Sátán miatt, mert a Sátán a hazugság és a gonosz. Isten jó mindig. Sátán bukott teremtmény. És mivel a Sátán irigy volt Isten munkájára, ezért megalázta Őt a sok angyal előtt. És az első embereknek nem tetszett a Paradicsom és unatkoztak. Majd ráhallgattak a Sátánra, és a többit már tudod. Most éppen a Sátán uralkodik a Földön. Egyelőre a Sátán.

2020. okt. 10. 00:03
 56/86 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

ezt irod:

"az ember isten akart lenni, és nem tetszett nekik a Paradicsom élet"

hol irja a Biblia, hogy Ádáméknak nem tetszett a paradicsomi élet? Én úgy gondolom, ha megkóstolsz egy olyan ételt, amilyet még sosem ettél, az nem azért van, mert a többi étel nem tetszik neked.


"Az ember a gonoszt választotta a legelején, a Sátán miatt"

Akkor miért nem a Sátánt bünteti Isten, ha egyszer miatta történt meg a baleset? A Sátán az okozója az egész balhénak, ennek ellenére az ember halállal lett sújtva, mig a Sátán azóta is teljesen szabadon tevékenykedik kénye-kedve szerint. Szerinted ez tényleg igazságos büntetés Isten részéről?

2020. okt. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 A kérdező kommentje:
Igen. Mert Isten nem pusztít életet. Minek vitatkozol ha úgysem hiszel? Ha agno vagy, attól még nem hiszed. A Bibliának hiszel? És mit szólsz, hogy rengeteg jóslat beteljesült amit a Biblia leírt? Ez írta le először, hogy a Föld kerek, és a világnak volt kezdete. Nem csak ennyi jóslat van.
2020. okt. 10. 00:36
 58/86 anonim ***** válasza:

"Mert Isten nem pusztít életet"

Olvasd már vissza kedves a kérdésedet amiben a világvégét várod, amivel a teremtőd elpusztít mindent ami él és mozog. Annyi mindent hordtál már itt össze, hogy már azt se tudod merre vagy arccal. Kérdésedre ismét visszatérve, ne csodálkozz, hogy egy ilyen maszlag után fogyatékosnak neveznek.

2020. okt. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 A kérdező kommentje:
Hiszel az evolúcióban? Ha igen, akkor egy fogyi békahal vagy. :D
2020. okt. 10. 00:44
 60/86 anonim ***** válasza:
Na jó erre a színvonalra nem vagyok kíváncsi. Leszek békahal de a fogyatèkost meghagyom neked.
2020. okt. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!