Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hit gyülibe miért vergődnek ?

Hit gyülibe miért vergődnek ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem az a véleményem hogy össze kellene tenni a kezuket és szépen imádkozni! Vagy térdre borulva imakdozni énekelni ! De akkor miért őrjöngenek kiabalnak mint az Állatok ugatnak mint a kutyák ! A szent Lelek jelenléte ilyet nem tesz!!
2020. okt. 1. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert rájuk jön az 5 perc.
2020. okt. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jézus ilyenekből űzött ördögöket, akik vergődtek.
2020. okt. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Mivel én még sosem jártam egyik gyülekezetükben sem, ezért sosem láttam. Te láttad ezt a saját, két szemeddel? Igen, tudom, hogy van egy videó.... De most a saját élményedet kérdem.
2020. okt. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
80%
Biztos jó pénzt kapnak a színjátékért.🙂
2020. okt. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Mióta bezárták az elmegyógyintézeteket, kellett valami másik intézmény a félkegyelműeknek. Ez lett a Hit gyülekezete.
2020. okt. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 MBbpg ***** válasza:
14%
Először is egyáltalán nem vergődik valaki állandóan, másodszor, ha mégis épp vergődik valaki, akkor se mindenki. Harmadszor, a démonoktól való szabadulás teljesen bibliai dolog, ha a kérdezőt igazán érdekli, elküldhetem majd amit eddig ebben a témában találtam. És végül, igaza van abban amit a kérdése elején ír, a legtöbben így tesznek!
2020. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
0%

4.es vagyok.

Egyébként magában az ördögűzésben hiszek, hogy van ilyen. De hogy az ott történik és úgy.. azt kizártnak tartom. Inkább nevetségesnek tartom amit művelnek.😆

2020. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egy elmebeteg szilajok
2020. okt. 1. 13:58
 9/13 anonim ***** válasza:
29%
Miért nem válaszoltál nekem? Miért van a kérdésem lepontozva? Gondolom akkor te sem láttad a két szemeddel, csak baromi jó másokat lefikázni és abszolút általánosítani. Most többnek érzed magad?
2020. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

A Biblia tiltja a részegeskedést és a kicsapongást, ezért diszkó nuku. Valamit kellett csinálni helyette, hisz igény volt az extázisra, ez talán a hitgyülis "Szent szellem diszkó". Szerintem semmi köze sincs ehhez a fajta extatikus viselkedéshez a Szent szellemnek. A Szent Szellem sosem uralja el az ember testét úgy, hogy az ember ne tudja irányítása alatt tartani, amit csinál. Ez a fetrengés amúgy meg sokat árt Krisztus ügyének, mert sok Isten kereső az ilyen dolgokat látva megbotránkozik, és egy újabb jelet látják annak, hogy a kereszténység egy értelmetlenség.

üdv Stefán

2020. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!