Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus követői! Nem féltek...

Jézus követői! Nem féltek attól, hogy lesz bizonyíték a földönkívüli életre? Nem túlvilági lények, hanem ufók. Értelmes idegenek. Én félek.

Figyelt kérdés

Bár én ezt képzelem: Isten néhány helyre is teremtett értelmes életet, nem csak a Földre.


16 Más juhaim is vannak nékem, a melyek nem ebbõl az akolból valók: azokat is elõ kell hoznom, és hallgatnak majd az én szómra; és lészen egy akol [és] egy pásztor.


Jézus az űrlényekre gondolt?


Mit gondoltok Jézus követői?



2020. okt. 4. 11:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem félek ilyesmitől.


Nem az űrlényekre gondolt, hanem a nem zsidó népekre.

2020. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Nem, nefilimek voltak a Földön, ès ők idegen hibridek. 😘
2020. okt. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem a félelem lelkét kaptuk.

Szóval nem

2020. okt. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azért várd meg a földönkívüliek véleményét is. Ha értelmesek, akkor nem biztos, hogy vevők lesznek a Jézusodra vagy éppen elfogadóak lesznek az emberekkel. A konkvisztádorok sem vették át az indiánok vallásait.
2020. okt. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem csak az én Jézusom, hanem a tiéd. Mindenkié.
2020. okt. 4. 12:40
 6/15 anonim ***** válasza:
És akkor csodálkoztok, hogy nem mindenki toleráns a vallásos emberekkel.
2020. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Kit érdekelnek az ufók?
2020. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 szp72 ***** válasza:

Fiatal koromban még hihetőnek találtam az UFO beszámolókat, s valóban volt bennem félsz, hogy esetleg tényleg igazak. A helyzet azonban az, hogy ezek a beszámolók akkora hülyeségek, hogy akkor sem érdemes hinni ha igazak. Ráadásul annyira ellentmondásosak, hogy nagyon is könnyen lehetséges, hogy csak egy beteges vagy élénk fantáziájú elme agyszüleményei, akik nem tudnak különbséget tenni a valóság és az álomviláguk között.


Rengeteg vallás létezik, aki látomásokra kinyilatkoztatásokra hivatkoznak, s aligha hazudnak, hanem szent meggyőződésük, hogy azt tényleg látták, tényleg átélték. A mormon vallás alapítója például állítólag aranylemezeket talált régi írással, amit lefordított, az írásokat pedig elvitte egy angyal. Az adventista Ron Wyatt angyalok segítségével régészkedett, de a világhírű felfedezéseit nem tehette közzé, mert az angyalok állítólag megtiltották neki. Az emberek Máriát, Krisztust, angyalokat, szenteket látnak töménytelen mennyiségben, mások pedig UFO-kat látnak, kinek mi a gyengéje. Az UFO hit is csak egy új idióta vallás.


Az UFO történetek egytől egyig nagy baromságok, nem érdemes benne hinni. Majd ha leszállnak a Hősök terén nagy nyilvánosság előtt, akkor érdemes újból átgondolni a kérdést. De eddig csak sejtelmes találkozásokkal, ellentmondásos kinyilatkoztatásokkal, fantasztikus élménybeszámolókkal, ilyen-olyan fényjelenségekkel van dolgunk, ami mögött akár az ördög megtévesztő tevékenysége is állhat.

2020. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az ateisták érdeklik.
2020. okt. 4. 14:14
 10/15 A kérdező kommentje:
Bár ha vannak ufók, akkor Isten szeret életet teremteni. Nem?
2020. okt. 4. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!