Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Több ezer évvel ezelőtti...

Több ezer évvel ezelőtti földönkívüli kapcsolatra bizonyíték?

Figyelt kérdés

[link]


Csészealjakat meg idegen fejeket ábrázolnak a kövek. Ha ez nem az aminek látszik akkor miez?



2018. febr. 22. 21:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
A régészet és a történelemtudomány nem annyira egyszerűek mint ahogy itt bemutatják. Vagy azt is mondhatnám, hogy bizonyítsa valaki, hogy ami a képeken látható az földönkívüli.
2018. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
5%
Ez bármi lehet, még az is lehet, hogy nem lehet. De valószínűleg nem itt fejtsük meg a rejtélyt.
2018. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, lehet. Ahogy az is, hogy nem. Az a baj, hogy ez már a sokadik ilyen "bizonyíték".
2018. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
4%
Elég valószínűtlen, hogy bármiféle földönkívüli ennyire hasonlítson az emberre, szóval ez semmire nem bizonyíték.
2018. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
66%
Egyértelmű földönkívüli és egyben már rég lejegyzett információkat lehet találni énok könyvében. Én nagyon sokat kutattam ezután de mindenre választ kaptam ott...cska nagyon nehez értelmezni és sok idő kell...de nyilvánvaló a létezésük
2018. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26%
blogshot.hu-s ingyenes blogról van szó. ... ennél többet nem kell mondanom :D
2018. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Szerintem ez csak a jéghegy csúcsa.

A világ minden pontján találnak ilyeneket.


"Elég valószínűtlen, hogy bármiféle földönkívüli ennyire hasonlítson az emberre, szóval ez semmire nem bizonyíték."


Annak mennyi az esélye, hogy a földön majdnem minden élőlénynek 4 végtagja van 1 feje meg 2 szeme?


De több magyarázat van: Az ufok teremtették az embert és a vallások mind erről szólnak. De az is lehet, hogy olyan formában jelennek meg amilyenben akarnak.


Utolsó honnan linkeljek? Origo.hu?

2018. febr. 22. 21:59
 8/22 anonim ***** válasza:
49%

Komolyan meg kell szolni azt honnan valo a link, amikor a cikk vegen megadjak a forrasokat???

Az ilyen mi a francnak valaszol... maradj meg a kis mocsaradban...

Ezer es ezer lelet van, mely tobbrol arulkodik, mint azt az emberek kepzelik. Az mar mas teszta, hogy az embereket keptelenek felfogni es elfogadni a leletek letezeset vagy belegondolni barmibe is!!!

A nagy regeszet es tortenelem tudomany, aki csak hamisit es ha talalnak egy kis vazat, aminek nem tudjak a miben letet, egybol vallasi eszkoznek allitjak be... ennyit a tudomanyokrol... csak nevetni lehet a fosodratu regeszeten, mennyire iranyitott, kontrollalt es manipulalt.

Most komolyan, ennyire nehez elfogadni, hogy jartak itt foldonkivuliek es eltek az emberekkel egyutt?

Mi van akkor ha igy is tortent?

Elarulom, semmi!

Ugyan ugy lefolyt a viz a Dunaban, ahogy most is.

2018. febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%

"Utolsó honnan linkeljek? Origo.hu?"


Mondjuk egy akreditált intézmény kutatási eredményét?

2018. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A földi egyfejű, négylábú élőlények közös ösből fejlődtek ki, de egy másik bolygő élőlényei aligha belőlük fejlődtek volna ki.
2018. febr. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!