Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vajon mi a tény? Halál után...

Vajon mi a tény? Halál után aludni fogunk a feltámadásig, vagy pedig azonnal a Mennybe vagy a Pokolba kerülünk? Jézus és a Biblia mit mond erről? Hol bírnék ezekről olvasni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 12. 20:18
1 2
 1/16 anonim válasza:
82%
Én keresztény vagyok, református, mit mondjak neked! Azt hogy senki se jött onann még vissza ! Nem tudunk semmit!
2020. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Sajnos!


Te mit gondolsz? Szerinted tényleg a túlvilágra fogunk kerülni, vagy pedig alvás a feltámadásig?

2020. okt. 12. 20:29
 3/16 anonim válasza:
100%
Szerintem igen! Képzeld most azt beszélik hogy A mi életükben eljön meg Jézus és kiragad minket a világból hívőket lecsap egy fény és elve a menybe jutunk de én ebben nem hiszek, abban hiszek halál után majd kiderül ! Hinni kell Teremtő Istenben hogy ő a Mi szerető Mennyei Atyank és Egyszulott Fiaban Urunk Megvaltonk Jézus Krisztusban meg a Szent Lélekben és ennyi! Jó lelkunek kell lenni és majd kiderül ! De ilyen nem lesz hogy lecsap a fény és eltunsz ! Ez csak a szekták tanítják !!! Élni kell élvezni az életet amíg lehet csak jó embernek kell lenni meg hinni kell!!!
2020. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Oksa!


De akkor mit láttak Jézus feltámasztottjai akiket feltámasztott a Messiás? Nem volt igazságtalanság a Mennyből visszahozni őket? És akik nem halnak meg az Armageddon napon azok fognak maradni a fizikai Földön? Mert ha nincs elragadtatás akkor mi lesz azokkal? Meghalnak és úgy kerülnek a Mennybe?

2020. okt. 12. 20:44
 5/16 anonim válasza:
Senki se tudja! Hány éves vagy egyébként ?
2020. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ide nem írom le. Legfeljebb priviben :D :)
2020. okt. 12. 20:56
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyik sem kezelhető tényként, mint ahogy az sem hogy semmi sem vár halálunk után. Én ezt tartom a legvalószínűbbnek, mert minden más területen érezzük hogy a világ nem az a mézes-mázas mesekönyv, valószínűnek tartom hogy a halál is a rideg valóság. Persze ez nem tény, csak vélemény.
2020. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na ja. A Tanúk pedig ugyanebben hisznek csak éppen a feltámadással együtt.
2020. okt. 12. 21:56
 9/16 A kérdező kommentje:
És ahogy a fajok eredete is, a Biblia is egy útmutató, egy ősi könyv, ami nem mese. Nem minden szavát kell szószerint érteni.
2020. okt. 12. 21:57
 10/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy,hogy aludni fogsz a feltámadásig ami sosem fog bekövetkezni.
2020. okt. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!