Mit javasolsz??

Figyelt kérdés
Sziasztok!! 20 éves vagyok! Gyerek korom óta hites vagyok, római katolikus, de evangélikus közösségbe járok, fiatal vagyok de például elmúltak az iskolás éveim , ma már dolgozom, és az idő rohan azt veszem észre !!! És be vallom felek a haláltól nagyon! :-( már voltam pszihiaternel is, de mindig eszembe van a halál meg h mi lesz oda át ! Mit tegyek !?? Segítsetek köszönöm !!!
2020. okt. 13. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Pfff, 20 évesnek rohan az idő...

Gondolj bele, majd ha 50 éves leszel mint én. Amint felkelek már este van. Idővel leszarod a halált is, úgy mint a pinákat.

2020. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Hát igen, talán rájöttél hogy a vallás nem ad magyarázatokat, sokan vagyunk ezzel így. Engem a tudomány nyugtatott meg, megtanít együtt élni a rideg valósággal.
2020. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A vallásban mindig a Pokollal ilyeszgetnek! Szerintetek van pokol?
2020. okt. 13. 17:48
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nem. Már tudnánk róla. Az nem tudás, hogy elhisszük, mert le van írva egy könyvben, mert ennyi erőből bármely film/könyv helyszineit valósnak tekinthetjük. Az a tudás amikor pontosan tudjuk egy helyről hogy hol van, hogyan lehet megközelíteni, megfigyeljük.
2020. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Az a tudás amikor pontosan tudjuk egy helyről hogy hol van, hogyan lehet megközelíteni, megfigyeljük."


Ez sem biztos, mert amire kinézed, elviszi időközben egy cunami. Vagy most ami divat, egy víznyelő. Sőt, ha földrengés van, akkor meg a földdel lesz egyenlővé.

2020. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 KZitus ***** válasza:

Szia

Azt javaslom, hogy alaposan nézz utána mit jelent a halál a Bibliában.

Az ember csak attól fél, amit nem ismer. Ha meg akarod tudni mi történik a halál után, nem kell ahhoz meghalni :-)

A halál utáni állapotról sokat megtudhatsz, ha olvasod a Bibliát. Lázár, akit Krisztus feltámasztott előzőleg 4 napig volt "oda át", olvasd el mit mondott erről az időről?, mit csinált ott? szenvedett? jó volt neki? Amit ő elmond neked, az teljesen igaz, hiszen 4 nap, az nem "halál körüli élmény", amelyről manapság néhányan beszélnek.

Ha magad győződöl meg, teljesen megnyugszol majd.

2020. okt. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kezdesz felnőni, és most már a vallás nem tud segíteni neked, hanem inkább rongálja az életedet.

Ha így folytatod, komoly valláskárosult leszel.

Valamerre ki kell törnöd.

Vagy legyél komoly vallásos, aki mindent elhisz, vagy pedig ateista. Itt középen, ahol most vagy, csak őrlődsz a kettő között.

2020. okt. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%

nem, Bence, nem ILYESZTGETNEK mindig a pokollal a vallasban

jarj tovabbra is a pszichiaterhez, en azt javaslom

2020. okt. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Á nem ilyesztgetnek a pokollal, ha nem vagy kezesbárány és nem vallod meg minden bűnödet (Bilbia szerinti bűnödet) és nem szenvedsz, őrlődsz hogy rossz tagja vagy az Úr nyájának akkor POKOLRA JUTSZ. Bármit csinálsz, eredendően bűnös vagy, ezt tanítja a Biblia. Mindenki bűnösnek születik, aztán próbáljon meg jó útra térni, ez bullshit. Senki nem születik gonosznak vagy jónak.


"Túl sok vakbuzgó őrült lázálmát nevezték már a vallás nevében Isten akaratának. A szentséget az igaz tettekben és a védtelenek melletti bátor kiállásban találod... Amit nap mint nap cselekszel, vagy döntesz, attól leszel jó ember, vagy rossz."

2020. okt. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olvass spirituális leírásokat. A föld legbölcsebb emberei mind ugyanazt mondják.
2020. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!