Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Két szoba közötti átjárót be...

Két szoba közötti átjárót be szeretném falazni. Egy kétszárnyú,160x210-es ajtó volt itt, ennek a helyéről lenne szó. Mit javasolsz ytonggal vagy gipszkartonnal falazzam be?

Figyelt kérdés
Minden érv jöhet, attól tekintsünk el, hogy milyen szakembert igényel mert mind a két esetben biztosított a szakember. Továbbá a gyorsaság sem feltétlenül releváns ugyanis nem olyan nagy az átjáró, hogy időben nagyon sokat nyerjek vagy veszítsek bármelyik mellett is döntök. Előre is köszönöm az érveket és hozzászólásokat.

2020. márc. 13. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel beltéri gipszkartonnal csinálnám. Egyszerűbb.
2020. márc. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én gipszkartonnal falaztam be, mert ha egyszer mégis kell könnyebb lesz helyreállítani.
2020. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gipszkarton. Ez sokkal kevesebb kosszal jár mint az ytong,és ha egyszer vissza kell állítani az eredeti állapotot egy óra alatt el lehet bontani.
2020. márc. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is gipszkartonnal csináltam. 1,5 óra szerelés, 2x0,5 óra glettelés, meg 10 perc festés.
2020. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az ytongot ajánlom,egyszerűbb,gyorsabb,erősebb,nem kell neki szerkezet,csak rakni kell,sok méretben létezik.
2020. márc. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gipszkarton.

A már felsorolt előnyökön felül, jobb hangszigetelő is.

2020. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ytong, masszív, egyszerű megcsinálni, kevesebbet kell gondolkodnod, hogy mit bír el
2020. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!