Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus követők! Mit válaszoljak...

Jézus követők! Mit válaszoljak annak aki szerint a Biblia egy mesekönyv, és még a felnőtteknek is nyugalmat ad? Szerintük a Biblia örök életet ad a felnőtteknek is, és nem félnek. Én ezt lekezelőnek tartom amit az ateisták mondanak!

Figyelt kérdés

2020. okt. 18. 13:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek Istenben, de nem tudom bebizonyítani, hogy létezik. Azt senki se tudja. A vallások ilyenek, te azt hiszed neked van igazad, a másik meg azt, hogy neki. Ez bizony érzelmi alapú, logikailag nem lehet érvelni.
2020. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
ez igaz. :)
2020. okt. 18. 13:56
 13/18 qkker1 ***** válasza:
100%

"Az ateisták semmivel sem értenek egyet velünk, míg a Jézus hívők igen!"


Senki nem ért egyet veletek, mert csak ti hamisítjátok a Bibliát!

2020. okt. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
azok a Tanúk :)
2020. okt. 18. 16:38
 15/18 qkker1 ***** válasza:
100%

"azok a Tanúk :)"


Végre elismeri egy JT. hogy hamis a Bibliájuk!

2020. okt. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Már régóta tudom :D
2020. okt. 18. 18:38
 17/18 anonim ***** válasza:
61%
Mesekönyv vagy sem,kitört a fotelem egyik lába ès a biblia pont jól passzol oda.Egy kicsit sem dülöngél vagy billeg.
2020. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én szerintem van valami felső erő felettünk, de nem tudni, hogy Isten vagy valami más. Esetleg földönkívüliek is lehetnek azok, mert ha semmilyen természetfeletti erő nem létezne felettünk, egy ugymond hatalom az emberiség fölött már káosz vagy katasztrófa lenne a világokban, már a civilizáció vége lenne.

No meg valamiből meg kellett teremtődnie az emberiségnek vagy Isten alkotott bennünket embereket, vagy pedig ufók vagyis földönkívüliek.


Ha semmilyen természetfeletti erő, hatalom nem létezne az emberiség fölött már káosz lenne a világban, a civilizáció vége lenne.

2023. márc. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!