Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » El szeretnétek olvasni az...

El szeretnétek olvasni az Istenről írt rövid prózai felépítésű írásomat?

Figyelt kérdés

megtért keresztény vagyok, sajnos kísértések miatt rengeteg időt töltöttem Istentől távol, és mostanság kezdtem ismét érezni a Szent Szellem munkáját bennem és ez inspirált :D

Legyetek jók és tisztelettudóak. Köszi :D



Köszönjük Istennünk a megannyi támogatást és a szüntelen odaadó hűségedet, amivel fenntartasz minket. Fáradozásod sokszor hiábavaló, de a kimenetele az helyzetünknek számtalanszor előrehalad a te munkálkodásaidnak jóvoltából. Te érted a lélek fordulatjait és tisztában vagy annak az konstrukciójával, a te teremtett világod, ámélkodva szemléli a te jellemednek a megmutatkozását, amit nem fedsz el előlünk.

Te kegyelmed által fejleszted az egyéniséget, a karakterünket a jellemünket és ezt odaadó szeretettel teszed, ami segít szellemi virágzásunkban és föllendülésünkben. Ragaszkodó vagy az emberhez és szereted őt annak minden hibájával együttesen, és igyekszel megigazítani őt. Hűséged páratlan, jószándékod egyedi és lojalitásodhoz nincs közeli hasonlóság egyetlen egy lélekben sem. Nagyságod lenyűgözően ragyog igazságod mellett és megértésed páratlan az igazságot átölelve. Szentséged jó és hibamentes. Békességed határtalan és kötetlen. Odaadásod beláthatatlan és kivételes. Jóságod egyedi és nagy. De legfőképpen a szereteted hihetetlen és örök.



2020. nov. 1. 22:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Jól sikerült, jól megfogalmaztad.


Annyit javítanék csak, hogy Isten fáradozása sosem hiábavaló.

2020. nov. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Így jobban belegondolva igazad van. :)
2020. nov. 1. 23:02
 3/24 anonim ***** válasza:
64%
Tipikus keresztény szöveg, amely Istenre olyan dolgokat aggat rá, ami nem is bizonyítható, sőt, cáfolható. Nyilván a naiv, elveszett embereknek viszont meg fogja hozni a kedvet a kereszténységhez.
2020. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

sajnálom. Leginkább én a keresztény társaim válaszát vártam, hogy kíváncsi voltam hogy egyformán-e dícsőítjük az Urat :) vagy külömbségekkel.

Amúgy eszem ágában sincs valakire "rátukmálni" a hitnézeteimet viszont ha beszélek Istenről, bizonysággal teszem ha nem is számítják be a tudományok bizonyított tényként őt. Ő a hívőknek mutatja meg magát.

"Mert közelebb van a hívő a hegy aljában, mint a hitetlen a hegy tetején"

2020. nov. 1. 23:42
 5/24 anonim ***** válasza:
15%
Nos, én maradok a hegy tetején. :D
2020. nov. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon szupiiiii😍😍
2020. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Malaszttal teljes.
2020. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😍
2020. nov. 2. 18:48
 9/24 anonim ***** válasza:
69%

Üres, alaptalan dicsőítés, sok nyelvtani és néhány logikai hibával.

Sajnos ez az írásod egy normális ember szemében egy kicsit rontott a kereszténység megítélésén: tehát pont ellenkező célt értél el vele, mint szeretted volna.

Persze, ha eleve buta embereknek írtad, az más kérdés, akkor részben elérheted a célodat.

2020. nov. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%
Kedves előttem szóló! Kíváncsian várjuk okfejtésed, hol véltél felfedezni logikai hibákat... nyelvtaniakat ne nézzük, mert senki sem tökéletes.
2020. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!