Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » El szeretnétek olvasni az...

El szeretnétek olvasni az Istenről írt rövid prózai felépítésű írásomat?

Figyelt kérdés

megtért keresztény vagyok, sajnos kísértések miatt rengeteg időt töltöttem Istentől távol, és mostanság kezdtem ismét érezni a Szent Szellem munkáját bennem és ez inspirált :D

Legyetek jók és tisztelettudóak. Köszi :D



Köszönjük Istennünk a megannyi támogatást és a szüntelen odaadó hűségedet, amivel fenntartasz minket. Fáradozásod sokszor hiábavaló, de a kimenetele az helyzetünknek számtalanszor előrehalad a te munkálkodásaidnak jóvoltából. Te érted a lélek fordulatjait és tisztában vagy annak az konstrukciójával, a te teremtett világod, ámélkodva szemléli a te jellemednek a megmutatkozását, amit nem fedsz el előlünk.

Te kegyelmed által fejleszted az egyéniséget, a karakterünket a jellemünket és ezt odaadó szeretettel teszed, ami segít szellemi virágzásunkban és föllendülésünkben. Ragaszkodó vagy az emberhez és szereted őt annak minden hibájával együttesen, és igyekszel megigazítani őt. Hűséged páratlan, jószándékod egyedi és lojalitásodhoz nincs közeli hasonlóság egyetlen egy lélekben sem. Nagyságod lenyűgözően ragyog igazságod mellett és megértésed páratlan az igazságot átölelve. Szentséged jó és hibamentes. Békességed határtalan és kötetlen. Odaadásod beláthatatlan és kivételes. Jóságod egyedi és nagy. De legfőképpen a szereteted hihetetlen és örök.



2020. nov. 1. 22:33
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Örültem, hogy elolvastam a kommenteket de eszem ágában sincs boncolgatni őket, a hibákat keresni bennük, hiszen egyéni elgondolás, amit írtam, azt szívből írtam és az egyénem festette le. Szerintem minden embernek megvan a látásmódja és a vízíója a dolgokról, nem helytálló őket boncolgatni. Amúgy sajnálom a rossz véleményedet a kereszténységről, biztos nagyon sok rossz tapasztalatod lehet. Amúgy ez az életforma az önépítésről, szeretetről és a mások érvényesüléséről szól, nem az elnyomásról, önmagasztalásról és a felülbírálásról. Aki rendelkezik, határoz mások felett, az nem is igazi keresztény véleményem szerint. Sajnos sok hamis keresztény van világszerte és ez mindenhol meglelhető. Szép napot :)
2020. nov. 6. 17:19
 22/24 A kérdező kommentje:
*neked
2020. nov. 6. 17:20
 23/24 anonim ***** válasza:

Ohh, pedig már készültem az érvekkel a fejemben XD

Több ilyen keresztény kell mint te :)

Neked is!!!

2020. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, köszönöm :) amúgy remélem mindenkinek sikerül tisztáznia a dolgokat magában. Nem jó dolog Istennel haragban lenni és közben folyton görcsölni. Semmi érdekem nincs a dologban, csak ismerem. 😗
2020. nov. 6. 17:41
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!