Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van az,hogy járvány...

Miért van az,hogy járvány idején az ortodoxok vitatkoznak a törvénnyel és e járvány idején minden héten zarándokolnak,csokolgatva egy faszobrot egy koporsoban.?

Figyelt kérdés

#szobor #Zarandok
2020. nov. 25. 11:16
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
80%

#20

Igen, az. De milyen jogon is ítélkezik felettük a kérdező vagy egy két hozzászóló?

2020. nov. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

21.Te milyen jogon itélkezel felettem.

Ha a téma nem érdekel menj el mellette.

2020. nov. 27. 16:18
 23/36 tgt ***** válasza:
0%
Véleményt mondani egy ilyen ostoba akcióról, ami sok ember életét veszélyezteti, nem ítélkezés. Az egyházaknak egy válsághelyzetben inkább a védekezést kéne segítenie és nem fokozni a bajt.
2020. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

#23

Véleményt lehet, megtetted. Én se tartottam helyesnek, ez is vélemény. Amit a kérdező művel az nem vélemény, hanem rosszízű gyalázkodás.

Egyébként ostoba stílusával edgár mindig lebuktatja magát. Tőle még pozitív hangvételű kérdést nem láttam, csak olyat, hogy hol általában a keresztényeket (Szentháromság miatt), hol a katolikusokat (őket napi szinten), hol az ortodoxokat próbálja gyalázni.


Jól látszik a sátán munkája és munkájának fekete gyümölcse.

2020. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

24. Ki a rosszindulatú és ki edgár,főnév vagy tárgy?

Nagyon leragadtál a bálvány imádat mellett,vèded őket mint az inkvizíciót.

Ès vedd a bibliat és onnan felelj,hogy az igazat írja valaki, az rosszindulatú.

2020. nov. 27. 17:29
 26/36 anonim ***** válasza:

Se az inkvizíciót nem védtem, se a bálványimádatot. De nem gondolom, hogy ők bálványimádók lennének, hiszen ha kijelenteném, akkor egy átkozott ítélkező lennék, aki méltó a pokolra. Én tiszteletben tartom, hogy ez az ő hitük, számukra ez fontos és így élik meg.

Lehetne az egyházuk óvatosabb, lehetne több biztonsági intézkedés a vírus miatt, de a hite miatt senkit se fogok elítélni.

2020. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

26.Veled nem vitatkozok,olyannal aki pártoskodik azon az oldalon akik egy koporsóba a faragott szobrot csokolgatják.Èn pedig ha írok a biblia vereivel alátámasztom.Ezért vagyok rosszindulatú!Jèzust is az Isten szaváért gunyolták.

A 68%-ot mire kapod?

2020. nov. 27. 19:05
 28/36 anonim ***** válasza:

Nem, te azért vagy rosszindulatú, mert mások hite felett ítélkezel, mások hitén gúnyolódsz. Egyébként 72 százalékom van, neked mennyi?

A Biblia talán nem ízt írja, hogy egyedül Isten a szívek és vesék vizsgálója? Vagy már edgár is isten lett?


Jól mutatja, hogy téged iménti hozzászólásban se az egészségük érdekel, az, hogy sokan elkapják a vírust, hanem azon rugózol, hogy mit csókolgatnak. Amit akarnak, mi közöd hozzá?

2020. nov. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

28.Örülök mert az ortodoxok ügyvédje lettél,az ilyenektől kapsz 68%-ot,nem éri meg még a 168%-ért sem.

Tudod milyen jól eshet nektik a hasonkuszás után felegyenesedni ès egy kovit19 szobrot csókolgatni,ilyen mar csak a dzsungelben történik ahol nem,hogy bibliájuk nincs még olvasni sem tudnak,a farol csak inni szálnak le.Az ilyenek öntőrvényüek sem az ország sem Isten tőrvényét nem ismerik,csak élnek mert ráérnek.

De félreértést ne essen mert sajnálom őket akik tudatlanok,de kevésbe azokat akik tanítják őket ilyen primitív szabályokra amihez Isten szavának semmi köze és közben az ország törvényét ignorálják és embertársaikra terjesztik a betegséget maszk nélkül szinészkedve.

2020. nov. 28. 09:53
 30/36 anonim ***** válasza:
37%

ma 09:53

Ez viszont már szánalmas gyalázkodás, hogy úgy beszélsz róluk, mint a majmokról, amikor a te értelmi szinted vetekszik egy csimpánzéval. Az biztos, hogy te nem Istent képviseled, hanem a sátán embere vagy. Gonosz képmutató.

2020. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!