Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátánista vagyok és egy...

GyBlanka54 kérdése:

Sátánista vagyok és egy közösséget keresk ahol hozzàm hasonlók vannak?

Figyelt kérdés
Sátánista közösséget keresek, Hajdú-Bihar megyében ha lehet, de az se baj ha internetes a közösség, a lényeg, hogy sátánisták legyenek benne, tud valaki segíteni? Privátban válaszoljon az aki tud valamit pls.

2020. nov. 25. 13:00
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Igazság szerjnt engem nem érdekel, hogy mi lesz velem haldl után, sőt vágyom a halálra és a lelkem olyan mjnt sátáné, olyan mintha a rokonom lenne, érzem, hogy nekem mellette a helyem.
2020. nov. 29. 16:27
 22/46 anonim ***** válasza:
Hát jó, végülis a te életed...
2020. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
34%

Azok akik a mennybe jutnak fájdalom mentes, boldog életet kapnak. Azok viszont akik kárhozatra férgek eszik őt mindörökké és kétségbeesés van.

Ahogyan egy bűnözőt börtönbe zárnak most is már (ha elkapják) úgy lesz az ítélet napján is.


Olyan nincsen, hogy valaki hihetetlenül rossz, gonosz és megússza vagy fordítva adományoz, alapítványnak add és az egész semmibe vész.

Mert az embernek van igazság érzete, azoknak is akik nem vallásosak. Tudja mi a jó és mi a rossz, tudatában a tettei következményének.


A növények felfelé nőnek. Az ember felfelé néz az égre ha reménykedik valamiben szép az idő, táj.

Lent a földben mi van? Bogarak, kígyók, csúszómászók.


Légy mindig pozitív és optimista. Szép áldott napot!


Ui. Egyébként van egy ilyen boldog, Bartolo Longo, aki régen sátánista pap is lett. De barátja öngyilkossága és rémálmok után megtért és a Rózsafüzér imádság egyik fontos terjesztője lett.:

[link]

2020. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Én így is úgy is a pokolban kötök ki, szal nekem teljesen mind1, nem igazán izgat. Meg amióta esküt tettem, jobban érzem magam, mint amúgy szoktam.
2020. nov. 29. 20:33
 25/46 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy így is úgy is a pokolban kötsz ki? Azért egyáltalán nem mindegy, hogy a pokolba vagy a mennybe jutsz-e!
2020. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Nekem tényleg mind1, h hova kerülök.
2020. nov. 29. 20:49
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem köt ki a pokolban, akiben van még egy pici jó is, aki képes érezni mások fájdalmait és részvéttel lenni, segíteni, mosolyt csinálni.


Oda az jut aki teljesen önző és semmi tudomást nem kíván venni senkiről még a rokonairól sem, csak önzően arra kíváncsi mi a jó neki, miből van haszna, még ha az mások kárára is van nyíltan vagy burkoltan .. Aki végleg elutasítja a jót és azt gondolja a világ neki szolgál és köréje épül, ezért mindent lehet ami csak eszébe jut..


-> A remény mindig él. Elég felidézni a reggeli napfényt vagy este a holdat és a csillagos eget vagy egy szivárványt, hűs szelet nyáron.


"aki hisz az fényesebb lesz mint a nap és a csillagok" - ezt csak azért írtam ide, mert pozitívan hangzik (de nem csak képletesen értem.. ha álmodsz akkor álmodj nagyot.. )


Legyél pozitív mindig és bocsáss meg mindenkinek ha lehet. Haragot tartani úgy sem old meg semmit és csak mint egy kő zavarja, idegesíti az ember lelkét..

Én mindig elengedem, vannak rosszindulatú emberek, de nem szabad, hogy elrontsák a napunkat. Sok jót kell kívánni nekik, aztán a többit majd rendezi a gondviselés..


Áldott szép napot!

2020. nov. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig ne legyen mindegy, hogy hova jutsz! Örökké ott kell majd lenned, nem mindegy, hogy állandóan szenvedsz, vagy minden tökéletes és szuperül érzed magad.
2020. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező. És ha nem létezik a pokol se?:p
2020. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

A pokolban laknakca rokonaim, a démonok...

A lelkem már rég egy üres sötétség, jó formán nincs is

2020. nov. 29. 21:25
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!