Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátánista vagyok és egy...

GyBlanka54 kérdése:

Sátánista vagyok és egy közösséget keresk ahol hozzàm hasonlók vannak?

Figyelt kérdés
Sátánista közösséget keresek, Hajdú-Bihar megyében ha lehet, de az se baj ha internetes a közösség, a lényeg, hogy sátánisták legyenek benne, tud valaki segíteni? Privátban válaszoljon az aki tud valamit pls.

2020. nov. 25. 13:00
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
53%
És ha 1 életed van és felvetŕs minden amit hiszel?:D
2020. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
60%

Van egy történet egy ilyen korai szentről, Ciprián a neve. A lényege, nagyon röviden:


Híres mágus, okkult, sátánista pap, boszorkánymester volt korában, az emberek többsége félt is tőle. Ha hívta a démont akkor megjelent neki látható formában és minden felé rossz dolgot, kívánságot teljesítettek neki.

Egyszer aztán felkérte egy ember, hogy egy szüzet, a keresztény Jusztinát a varázslataival szerezzen meg a kérőnek.

Többször próbálkozott mindenféle dologgal, de végül Jusztina mindig kitartott az imában, amikor kísértés volt és nyert.

Egyszer aztán elege lett és kétségbeesésében megkérdezte a démonjait, miért nem tudják elérni, amit kér tőlük és erre azt felelték, hogy amikor Jusztina keresztet vet magára, akkor mintegy elszáll az összes erejük ami csak van.

Ezt Ciprián látván milyen tehetetlen, -

keresztet vetett és megtért, megbánta a dolgait, Istenhez fordult és olyan példás életét élt ezután, hogy később pap, majd püspök és mártír lett.


Áldott szép napot!

Lelke mindenkinek van, csak néha homályosan érezni.. Legyél optimista.


[link]

[link]

2020. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Ha optimistán gondolkozom, annak ninvs jó vége, azaz okyanban látom meg a jót, amiben normis ember nem, és olyankor tök betegen nézek ki ^^'
2020. nov. 29. 21:57
 34/46 anonim ***** válasza:

Az nem baj, attól még hogy valaki optimista és jóhiszemű nem kell mindig mások véleményét figyelembe venni. Meghallgatjuk illedelmesen azt jó..

Egyébként meg az emberek hajlamosak túl gyorsan ítélkezni.

Ha valaki furán néz rád, mond neki hogy ismerek olyat, aki ilyen, de mégis..

És akkor nem vitatkoznak - 8 milliárd ember van a földön, belefér ha valaki más. Előfordul, ez ne legyen akadály némi optimizmushoz ..

Vannak fura, de vidám emberek. A nap végén az utóbbi a lényeg, jó kedved van-e vagy sem. A többi részlet kérdés.

:-)

2020. nov. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
És az mióta jó, hogy legyünk pozotívak, én meg a volt osztályomra gondolok, vmi őrült dilis beteg szadista fejet vdgok és ezt nondom "a ppkolban fpgnak elégni mind" ja és mosolygok meg minden. Meg àltalában,mosolygok, általánosban nem mertem mosolyogni, inkább elnyomtam azxérzéseimet, miattuk lett törött váza a lelkem, amit épphogy a cellux összetart, de úgy,hogy csupa repedés és kiállnak vele darabok amikkel támadok, és megbántok màkásokat, de ém csak magamat próbálom az emberek ellen védeni, mert félek tőlük, fèlek attól, hogy megint bántanak, csak azokkal nem bsnok így akik olyanok mint én, tudják mit érzek, miken mentem keresztül mert ők is átélték, és a legtöbb internetes barát, mert a közelemben mem igen vannak, van egy pàr de nem sok akik helybéliek.
2020. nov. 29. 22:52
 36/46 anonim ***** válasza:
Válts szerepet.... neked sem jó ez így.
2020. nov. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
67%
Engem is mindig bántottak, de ha nem hittem volna Istenben, boztos nem bírtam volna ki.
2020. nov. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
49%
Egyetértek a 37-essel. Engem is gyakran bántottak, és úgy bírtam ki, hogy tudtam, Isten velem van. A Sátán megtámadott, Isten pedig megvédett.
2020. nov. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Engem sátán mentett meg, olyanná tett nint amilyen ő. És Sátán nem gonosz, keveritek az ördöggel, aki szintén nem gonosz, csak ravasz, és ha nem lenne nem lenne szabad ember, mert mind ott lennénk a paradicsokban és Isten házikedvencei lennénk és nem jutna el a tudatunkig, h meztelenek vagyunk.
2020. nov. 30. 14:45
 40/46 anonim ***** válasza:
Amikor valamelyok vallásból elmenekülsz 1 másikba. Ilyen esetből fölösleges ki mibe hisz ami a víz felszínén tartja a placebo hite.
2020. nov. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!