Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátánista vagyok és egy...

GyBlanka54 kérdése:

Sátánista vagyok és egy közösséget keresk ahol hozzàm hasonlók vannak?

Figyelt kérdés
Sátánista közösséget keresek, Hajdú-Bihar megyében ha lehet, de az se baj ha internetes a közösség, a lényeg, hogy sátánisták legyenek benne, tud valaki segíteni? Privátban válaszoljon az aki tud valamit pls.

2020. nov. 25. 13:00
A kérdező szavazást indított:
Sátánizmus
Vallás
10 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
41%

ez hasznos lehet esetleg:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__..


Hát szerintem messzire kerüld el ezeket, ahogy mások is írták, az egész egy átverés, felszínesség, gyűlölködés, sokkal jobb ha hallgatsz a lelkiismeretedre és inkább Istent keresed, aki minden felett van és a végtelen szeretet.


„Ami Istentől származik, üdvös félelemmel kezdődik és lelki békével végződik. Ami a sátántól származik, nyugalommal kezdődik és viharral, közönnyel, apátiával végződik.” - Szent Pió

2020. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
80%
Mivel 2nagy tipus van. A laveyi az a fő. De a masik a spiritualis, ebbol kismillio van ezert igen csak nehez behatarolni 1 ep kez lap satanista kozosseg.
2020. nov. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim válasza:
71%
Szerintem nincs. Mintha azt olvastam volna, hogy volt, de túl sokan támadták egymást (amit tudnék ragozni, de nem vagyunk oviban, szóval maradjunk annyiban, hogy túl sok volt a gyűlölködés ) így már nincs fórum/csoport/chatelős platform ezt az oldalt leszámítva, ahol a laikusok próbálkoznak, mert nem kutattak elég serényen. Itt nyilván nem kapsz normális választ, gondolom a normálisabbak beleuntak már a szűrésbe és akik nem, nekik is van jobb dolguk, mint itt trollkodni, pláne hogy túl sokan másznak bele ezekbe a kategóriás kérdésekbe öncélúan. Engedd el. Én már feladtam. Egyébként a szavazás, amit a kérdésed mellé raktál elég értelmetlen.
2020. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
55%
Sátánizmus mi? Azt se tudod miről beszélsz! Sátánizmus a fa..om, ennyire unatkozol?
2020. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
56%
Elmegyógyintézetben nézted már?
2020. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
49%
5ös Istenbe hinni ugyanolyan hit mint a sátánba.
2020. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
76%
Nem..., te Isten keresed...
2020. nov. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
0%
7es. Sztem is 1 jobb Isten képet kereß magának, mert a keresztény felhozatallal nem elégedett. De a spirituális sátánizmusba hinni ugyan olyan marhaság mint a kereszténységbe, vallásról vallásra menekül ami rossz. Sztem későbbiekben ateistává fog válni a kérdező.
2020. nov. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
40%
A gonosz embereknek is termèszetes igènye a spiritualizmus.Nem mindenki birka,hogy isten nyájába tereljèk.
2020. nov. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
40%
9es. Akkor mit gondolsz rólam? Minden vallás baromságnak gondolok ezért nem bánom ki mibe hisz.
2020. nov. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!