Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondolsz mi a véleményed?

Mit gondolsz mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Én keresztény baptista hívő vagyok 23 éves! Apukám és anyukám is hisz imádkoznak , hogy szeretik az Urat, velük az Úr ! És azt mondják ha hiszel ehhez biblia se kell mert emberek írtak, meg nem kell megterni sem, ők nem bűnösek csak hinni kell és kész! Mondtam Hogy biblia Isten szava de őket nem érdekli csak az Úr az egy Úr ők se mennyei atyának nem nevezik meg csak ők Istenben hisznek azt mondják nem tudjuk kicsoda csak hogy van hisznek benne segít rajtuk nem kell hozza se biblia semmi
2020. nov. 25. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahány ember, annyiféle. Ha tiszteletben tartjátok egymás felfogását, nem lehet baj.
2020. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hogy vannak családok amikben kollektíven elhatalmasodik az őrület.
2020. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Sztem szüleid véleménye keresztényesebb. Az úr szava, pontosan ezt mondaná az egyház is aki befolyásolni akar a bibliával... Nem elég messzire menni, gondolj bele mikor úr nevébe öltek meg embereket, égettek mágián hogy az egyház ereje megmaradjon, és ezt mind a bibliával érték el.

Kedves kérdező, az a legtisztább vallás amit magad alakitasz ki Istened fele, a többi szektákhoz való hasonlósággal bír, azaz 1 ember prédikál és a többi hivő, befolyásoltan követi. Ilyenkor mem az Istened szavát követed, hanem azét aki prédikált neked... biblia írójának szavát követed aki lediktáltatta 138.ig alkalommal, éa nwm az úrrét.

2020. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
ezt ma már megkérdezted, te szerencsétlen
2020. nov. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! :)


Szerintem ha az embernek van kapcsolata Istennel, akkor vágyakozik utána, hogy még többet megtudjon róla, hogy hallja a szavát, stb. Így szerintem fontos a Biblia olvasás, de ami ennél is fontosabb, az a Máté 7:18-20-ban leírt következő dolog:

A gyümölcséről ismered meg a fát. Ha a szüleid Isten szerinti életet élnek, ha az életünknek jó gyümölcseik vannak, ha békés, örömteli, adakozó életet élnek, akkor nincs gond. :)

Amit tudsz tenni, az az, hogy imádkozol azért, hogy ha a szüleid “rendben vannak” ilyen szempontból Isten szerint, akkor te kapj békét és felismerést, ha viszont közeledhetnének jobban felé, akkor adja meg nekik a vágyakozást. <3

Imádkozni fogok értük és érted! Ölelés!

2020. dec. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!